Tajemnicze Kody Orange - z bonusami

Tajemnicze Kody Orange - z bonusami

Orange - znikają stare abonamenty
Orange - znikają stare abonamenty
Kira Czarczyńska
27.04.2011 20:00, aktualizacja: 27.04.2011 22:00

Od dzisiaj do 15. maja klienci ofert pre-paid i mix sieci Orange mogą wziąć udział w ciekawej zabawie. Operator publikował będzie w tym czasie w Internecie "Tajemnicze Kody", po znalezieniu których można otrzymać bonus. Jaki? Rzecznik prasowy sieci sugeruje, żeby po prostu sprawdzić samemu...

Pierwszy opublikowany między innymi na blogu rzecznika kod to W9GTH33 - kryje się pod nim 15 minut rozmów do sieci Orange. Co będzie w pozostałych? Zgodnie z regulaminem:

"Tajemnicze Kody Orange" to promocja umożliwiająca [...] uzyskanie dodatkowych minut lub SMS-ów wymiennych na MMS-y („Bonus”) w zamian za wysłanie poprawnego kodu/hasła pod określony w Promocji numer.

Można się więc spodziewać, że bonusy będą różne. Warto sprawdzić, ile można za te kody rozmawiać i SMS-ować.

Później można znaleziony kod rozesłać do wszystkich znajomych korzystających z pre-paidów i mixów Orange, ponieważ nie działa w tym przypadku zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Z jednego kodu może skorzystać wiele osób, ale niestety ten sam użytkownik otrzyma za niego bonus jedynie raz. W przypadku wysłania przez danego abonenta ponowny raz tego samego kodu/hasła otrzyma on automatyczną odpowiedź z systemu, że dany kod/hasło już został przez niego wykorzystany.

Skąd brać kolejne kody?

Hasła/kody od momentu rozpoczęcia promocji będą pojawiać się w Internecie. Od 4 maja natomiast informacje o kodach będą dostępne na oficjalnym profilu Orange na portalu Facebook.

W jaki sposób wziąć udział w promocji?

Rzecznik prasowy operatora obiecał też, że kolejne kody, "jak tylko je zdobędzie", zamieści w komentarzach. Warto więc zaglądać także na blog - blog.tp.pl/wojciechjabczynski

Po wysłaniu prawidłowego kodu w ciągu 24 godzin dostaje się bonus. O jego przyznaniu i o tym, co konkretnie się zdobyło, poinformuje SMS zwrotny od operatora.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)