Tajemnicze reklamy Samsunga. Czego spodziewać się na IFA? [wideo]

Tajemnicze reklamy Samsunga. Czego spodziewać się na IFA? [wideo]

Nowe, tajemnicze spoty Samsunga (fot. YouTube)
Nowe, tajemnicze spoty Samsunga (fot. YouTube)
Kamil Homziak
19.08.2011 13:16, aktualizacja: 19.08.2011 15:16

W Sieci pojawiły się dwa krótkie, tajemnicze spoty Samsunga. Tajemnicze dlatego, że nie pada w nich żadna konkretna nazwa produktu, ale jedynie data, kiedy zagadka zostanie rozwikłana. O co chodzi?

W oba spotach pojawiają się jedynie ludzie, którzy korzystają z nieznanego urządzenia. Jest ono skrzętnie zakamuflowane. Niestety, w finale nie pojawia się rozwiązanie zagadki, a jedynie zaproszenie na targi IFA w Berlinie, które odbędą się 1 września 2011. Wtedy wszystko stanie się jasne, a przez najbliższe 2 tygodnie można jedynie spekulować.

Logiczne wydaje się połączenie nowych reklam z niedawno opublikowaną listą nowych urządzeń. Którego z nich mogłyby dotyczyć nowe spoty? Promowane są zwykle flagowe modele, zatem najbliżej byłoby do GT-i9220 lub GT-i9250 z ekranami Super AMOLED HD 1280 x 720. Choć na pozór 9250 wydaje się znajdować wyżej w hierarchii, to jednak - według dostępnych danych - ma mieć gorszy aparat. A może mowa o zupełnie innym urządzeniu, np. z bada OS lub Windowsem? Trudno o celne strzały, na szczęście wszystko będzie wiadomo już za kilkanaście dni.

Źródło: Android and Me

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)