Tak będzie wyglądała funkcja Timeline w Facebooku dla iOS

Tak będzie wyglądała funkcja Timeline w Facebooku dla iOS
Krystian Bezdzietny

14.11.2011 09:00, aktual.: 14.11.2011 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy śledzący na bieżąco różne konferencje IT wiedzą, że od wrześniowej imprezy F8 Facebook wprowadza sukcesywnie zmiany, które mają uprzyjemnić korzystanie z serwisu. Jedną z takich nowości ma być Timeline, czyli wyświetlanie profilu jako pionowej linii czasowej. Zobaczcie, jak ta funkcja będzie prezentować się na urządzeniach mobilnych.

Zamieszczony powyżej screen to wszystko, czym dysponujemy. Jak pisze Ellis Hamburger z BusinessInsidera:

Poczekajcie, aż zobaczycie funkcję Timeline na swoich dotykowych urządzeniach. Jest ona tak dobra, że zechcecie porzucić przeglądanie Facebooka na komputerze na rzecz iPhone'a. Timeline jest tak zaprojektowany, aby można było nim sterować na ekranie dotykowym.

Projektant Facebooka dla iOS podobno powiedział Hamburgerowi, że aplikacja ma niebawem zostać zaktualizowana, ale tajemnicą jest, kiedy dokładnie to nastąpi.

Akurat Timeline to jedna z tych funkcji nowego Facebooka, która naprawdę jest fajna i pewnie wielu osobom się spodoba. Jednak wprowadzenie paska aktywności, narobienie bałaganu w aktualnościach i wszelkie inne supernowości w ogóle do mnie nie przemawiają. Nawiązując do słów Ellisa - ja już przesiadłem się z desktopowego Facebooka na jego mobilną wersję, ponieważ jest znacznie bardziej czytelna.

Źródło: cydiahelp

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)