Tak Tak - promocja dla wybranych

Tak Tak - promocja dla wybranych

Tak Tak - promocja dla wybranych
Tak Tak - promocja dla wybranych
Kira Czarczyńska
09.07.2011 13:00, aktualizacja: 09.07.2011 15:00

Sieć T-Mobile od dwóch dni proponuje wybranym klientom oferty Tak Tak interesujący bonus. Skorzystają z niego co prawda głównie osoby aktywnie wydające pieniądze na korzystanie z komórki - ale za to skorzystają całkiem nieźle. Mogą bowiem dostać od sieci 180 zł dodatkowo do wykorzystania.

Jak donosi serwis Telepolis, wybrani klienci oferty Tak Tak w sieci T-Mobile dostają od swojego operatora SMS-y z informacjami o nowej promocji:

Zapytaj sprzedawce T-Mobile o oferte dla Ciebie: konto wazne ROK na pol. wych i 180zl ekstra! Aby zapisac sie do oferty mozesz tez wyslac bezpl. SMS:TAK na 654.

Co się dzieje, jeśli ktoś odeśle wiadomość na podany numer?

Na koncie takiej osoby zostanie automatycznie aktywowana oferta, obejmująca:

  • oczną ważność konta,
  • dodatkowe 180 zł po doładowaniach, do wykorzystania na dowolne usługi.

Wymienione wyżej 180 zł nie pojawi się jednak na koncie od razu i w całości. Można je za to dostawać "na raty" - po 20 zł przez 9. miesięcy kalendarzowych.

Ale coś za coś - trzeba w tym czasie zasilać swoje konto.

Bonus miesięczny w wysokości 20 zł dostaniemy pod warunkiem, że doładujemy kartę kwotą minimum 25 zł. Na szczęście nie musimy zasilać go co miesiąc - bonus zostaje po prostu przyznany w tym miesiącu, kiedy doładowanie wykonamy.

Jeżeli dostaniecie takiego SMS-a (lub MMS-a albo propozycję od konsultanta) z ofertą promocyjną i chcecie z niej skorzystać, trzeba się zdecydować w ciągu 30 dni - po tym okresie oferta przestanie być aktualna.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)