Tak Tak: "Złotówki do sieci"

Tak Tak: "Złotówki do sieci"

Tak Tak: "Złotówki do sieci"
Katarzyna Pura
12.03.2009 15:00, aktualizacja: 12.03.2009 16:00

Era wprowadza nową promocję dla wszystkich, którzy chcą przyłączyć się do Tak Taka. Jeżeli chcesz zostać klientem tego właśnie pre-paida, to ten post powinien Cię zainteresować. Jeżeli nie - też, przynajmniej będziesz wiedział, co nowego oferuje konkurencja.

Wszyscy zainteresowani, którzy w terminie od dwunastego marca (od dzisiaj) zakupią startery: Tak Tak 9 lub Tak Tak 20, przy każdym doładowaniu konta będą dostawali gratis dodatkowy pakiet złotówek do wykorzystania wewnątrz sieci Era - nie bez powodu nowa usługa nazywa się "Złotówki do sieci".

wprowadza nową promocję dla wszystkich, którzy chcą przyłączyć się do Tak Taka. Jeżeli chcesz zostać klientem tego właśnie pre-paida, to ten post powinien Cię zainteresować. Jeżeli nie - też, przynajmniej będziesz wiedział, co nowego oferuje konkurencja.

Wszyscy zainteresowani, którzy w terminie od dwunastego marca (od dzisiaj) zakupią startery:* Tak Tak 9* lub Tak Tak 20, przy każdym doładowaniu konta będą dostawali gratis dodatkowy pakiet złotówek do wykorzystania wewnątrz sieci Era - nie bez powodu nowa usługa nazywa się "Złotówki do sieci".

Wartość bonusowych złotówek otrzymywanych przy doładowaniach może wynieść nawet do:

  • 85 zł - w przypadku startera Tak Tak 9,
  • 200 zł - w przypadku startera Tak Tak 20.

Dzięki najnowszej usłudze, klienci Tak Taka przez rok przy każdorazowym zasileniu konta (licząc od drugiego) kwotą nie mniejszą niż 25 zł będą otrzymywali:

  • przy 17 doładowaniach po 5 zł - w przypadku startera Tak Tak 9,
  • przy 20 doładowaniach po 10 zł - w przypadku startera Tak Tak 20.

Co jest ważne - premiowane będą zasilenia konta dowolną metodą - czy to przez karty zdrapki, czy też elektronicznie.

Ważność "Złotówek do sieci"

Na wykorzystania bonusowych złotówek wewnątrz sieci Era masz 30 dni od terminu znalezienia się ich na koncie. Jeżeli w tym czasie dokonasz ponownego zasilenia konta - Złotówki skumulują się z już dostępnymi, a czas ich ważności znowu będzie wynosił 30 dni.

"Złotówki do sieci" sumują się z innymi promocjami dostępnymi przy doładowaniach. Oto one:

  • zasilenie konta na stronie Ery - otrzymujesz bonus w postaci 10% wartości doładowania (zasilenie kwotą minimum 25 zł),
  • doładowanie konta od abonenta sieci Era - gratis do 55 minut,

Era poprzez wprowadzenie tej promocji próbuje przyciągnąć do siebie nowych klientów, aczkolwiek uważam, że po wejściu w życie nowej oferty Play - Play Fresh - trudno będzie o nich walczyć. Ale z drugiej strony - jeżeli masz dużo znajomych w tej sieci to akurat dla Ciebie mogą być to korzystne warunki.

Co o tym sądzisz?

Źródło: GSM Online

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)