Takiej aplikacji w Polsce w branży oświatowej jeszcze nie było… najbardziej przyjazny interfejs i funkcjonalności jakie widzieliśmy.

Takiej aplikacji w Polsce w branży oświatowej jeszcze nie było… najbardziej przyjazny interfejs i funkcjonalności jakie widzieliśmy.

Takiej aplikacji w Polsce w branży oświatowej jeszcze nie było… najbardziej przyjazny interfejs i funkcjonalności jakie widzieliśmy.
Źródło zdjęć: © Materiał Partnera
20.01.2022 10:57, aktualizacja: 20.01.2022 11:57

Z początkiem roku 2022 firma Software Hub sp. z o.o., która jest autorem systemu 4Parents wypuściła na rynek zapowiadaną od zeszłego roku nową aplikację dla rodziców, jak udało nam się dowiedzieć to jeszcze nie koniec niespodzianek, ponieważ już wkrótce firma ta zamierza wejść ze swoimi produktami na rynki zagraniczne. Z aplikacji obecnie korzysta około 100 000 tysięcy użytkowników, dlatego też postanowiliśmy się przyjrzeć dokładnie nowej wersji 4Parents oraz zapytać o dalsze plany Członka Zarządu spółki.

Przyjazny interfejs

Po zainstalowaniu aplikacji na pierwszy rzut oka widać, że deweloper przygotował wyjątkowo intuicyjny interfejs dla użytkownika. Korzystając pierwszy raz z aplikacji nie potrzebujemy żadnych podpowiedzi ani instrukcji ponieważ całe menu jak i kafle na pulpicie są niezwykle intuicyjnie i zapewniają szybki dostęp do wszystkich funkcjonalności oferowanych przez apkę. Uwagę przykuwa także wyjątkowa kolorystyka która ma szansę aby podobać się zarówno kobietom jak i mężczyznom.

412225421518832172
© Materiał Partnera

Rodzice potrzebują czegoś więcej niż ładne kolory

Oczywiście sam layout nie wystarczy aby apka mogła zasługiwać na miano tej najlepszej. Nowa wersja 4Parents także w tej kwestii nie powinna rozczarować użytkowników, pobierając aktualizację użytkownik otrzymuje dostęp do nowoczesnej galerii zdjęć wraz z możliwością pobierania i udostępniania zdjęć dodanych przez placówkę oświatową. Deweloper udostępnił także dysk na którym użytkownicy mają dostęp do udostępnianych plików i innych ważnych dokumentów. Ponadto za pomocą tej aplikacji rodzice mają możliwość dokonywania płatności elektronicznych za pobyt w przedszkolu lub żłobku swojej pociechy poprzez bramkę Blue Media ( z najniższą w Polsce prowizją) oraz jest opcja na ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach dzięki specjalnej ofercie przygotowanej przez bezpieczny.pl Oczywiście to tylko z niektórych funkcjonalności jakie są oferowane przez nową aplikację, jednak trzeba przyznać że to właśnie one rzutują na tak wysokie oceny w sklepach App Store i Google Play.

412225421518963244
© Materiał Partnera

Przyszłość produktów 4Parents

Nowy rok to duża niespodzianka przede wszystkim dla użytkowników, ponieważ jak się okazuje w branży oświatowej pojawia się nowoczesność, do której większość z nas nie jest przyzwyczajona, większość użytkowników korzystających ze starszych rozwiązań nie ma dostępu do takich rozwiązań. Aplikacja 4Parents to tylko fragment całej platformy edukacyjnej którą oferuje Software Hub sp. z o.o. a na całe rozwiązanie składa się również bardzo nowoczesny i intuicyjny dziennik elektroniczny wykorzystujący najnowocześniejsze technologie. W tym wszystkim nie można pominąć ceny licencyjnej która na oferowane funkcjonalności jest … zaskakująco niska. Jak zapewnia Przemysław Sytek- Członek Zarządu Software Hub sp. z o.o. „nowa wersja aplikacji mobilnej 4Parents to początek dalszego intensywnego rozwoju spółki. W najbliższej przyszłości planowana jest także realizacja kolejnych dedykowanych dla oświaty rozwiązań. 4Parents to także wysoka dynamika aktualizacji, obecnie wypuszczamy ok dwóch dużych aktualizacji miesięcznie dając tym samym kolejnym użytkownikom dostęp do nowych funkcjonalności. Od początku naszym priorytetem dla aplikacji i systemu była intuicyjna obsługa i funkcjonalność bez zbędnego przesycenia opcjami. Kluczem do naszego sukcesu jest prostota pozwalająca na wyważenie potrzeb klientów do zrównoważonego rozwoju. Stawiamy także zawsze na sprawdzonych partnerów takich jak Blue Media czy Bezpieczny.pl dając tym samym najlepsze rozwiązania naszym klientom. Planujemy w najbliższym czasie wyjść z naszym flagowym produktem za granicę poszerzając horyzont naszych możliwości”.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)