TakTak: od stycznia taniej w roamingu

TakTak: od stycznia taniej w roamingu
Katarzyna Pura

14.12.2009 19:00, aktual.: 14.12.2009 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników TakTaka, którzy często dzwonią będąc za granicą. Od 15 stycznia przyszłego roku połączenia wykonywane w roamingu w krajach Unii Europejskiej będą tańsze! Dodatkowo każdy klient będzie mógł zdefiniować maksymalny limit transmisji danych.

Od 15 stycznia za minutę wykonanej rozmowy w roamingu będziemy płacić 1,79 zł (naliczanie sekundowe po pierwszych 30 sekundach). Stawka za minutę połączenia odebranego wynosić będzie 0,85 zł (z naliczaniem sekundowym od początku rozmowy).

Jak już wspomniałam, użytkownicy TakTaka będą mogli określić maksymalny limit transmisji danych za granicą. Po wykorzystaniu jego 80%, klient będzie powiadamiany o tym fakcie SMS-em od operatora. Trzeba zaznaczyć, że takowy limit (wynoszący początkowo 50 euro) zostanie ustawiony wszystkim osobom korzystającym z TakTaka, jednakże będzie można go zmienić na wybraną przez siebie kwotę - nie mniejszą niż 10 zł. Funkcja zdefiniowania limitu przesyłu danych w roamingu będzie dostępna od 1 marca przyszłego roku.

Jeszcze jedna nowość. Z dniem 1 lipca przyszłego roku będzie można korzystać z usługi przeniesienia połączeń głosowych na pocztę głosową w krajach Unii Europejskiej za darmo.

Ciekawe czy powyższe zmiany wejdą w życie także w Heyah.

Źródło: Telepolis

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)