Tap Masters zbada Twój refleks [KONKURS]

Strona głównaTap Masters zbada Twój refleks [KONKURS]
30.01.2011 17:06
Tap Masters
Tap Masters
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Na skrzynkę e-mailową naszej redakcji trafiła kolejna prośba polskiego developera o prezentację aplikacji na łamach Applemanii. Nie zwykliśmy odmawiać rodakom, zatem poznajcie Tap Masters, całkiem przyzwoitą grę na refleks. Można wygrać pięć kodów!

Zasady gry są bardzo proste. Na ekranie iPhone’a lub iPada pojawiają się różne żetony, w które trzeba jak najszybciej stuknąć. Im szybciej uda się stuknąć w ekran, tym większą liczbę punktów uzyska się pod koniec rozgrywki. Uwaga jednak: nie na wszystkie żetony należy zwracać uwagę, niektóre naliczają punkty ujemne!

411931006476813222

Tap Masters oferuje cztery tryby gry, które różnią się zasadami rozgrywki. Ogólnie jednak każdy wymaga dobrego refleksu. Każdy wynik jest zapisywany na tablicy rezultatów w Game Center. Można porównać szybkość reakcji z resztą świata.

Aplikacja jest uniwersalna. Oznacza to, że płacąc 0,79 euro otrzymujemy produkt na dwa urządzenia Apple’a. Prosta rozgrywka oraz sensowna grafika to mocne strony tej produkcji.

KONKURS

Jak zwykle przy tego typu okazjach, mamy dla Was do wygrania kody na Tap Masters. Skoro gra bazuje na naszym refleksie, my również pójdziemy w tym kierunku. Pięć osób, które jako pierwsze w komentarzu napiszą „Chcę Tap Masters”, otrzyma od nas kody!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Na Wasze odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do jutra (poniedziałek – godz. 18:00). Rozwiązanie konkursu nastąpi w momencie pojawienia się pięciu poprawnych komentarzy.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)