Te aplikacje pomogą Ci odczuć klimat świąt

Te aplikacje pomogą Ci odczuć klimat świąt
Krystian Bezdzietny

25.12.2011 10:32, aktual.: 25.12.2011 11:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na stronach typu Kwejk, Demotywatory czy wielu podobnych pojawia się ostatnio wiele grafik z napisami, jak to użytkownicy nie czują klimatu tegorocznych świąt. Mimo że Wigilię mamy już za sobą, jeżeli wciąż nie możecie poczuć atmosfery, polecam zaopatrzyć się w opisane niżej aplikacje.

Przedstawiony zestaw został skomponowany przez redaktorów portalu PhoneArea z myślą o właścicielach smartfonów z Androidem.

Snowfall Live Wallpaper

Zacznę od zimowej tapety. Instalując aplikację Snowfal Live Wallpaper, otrzymasz możliwość ustawienia jako tapety ruchomej grafiki, na której subtelnie pada śnieg. W tle przyozdobione lampkami choinki, księżyc i wszystko, czego potrzeba, aby poczuć klimat zimy. Snowfall Live Wallpaper dostępna jest w Android Markecie za jedyne 0,99 dolara.

Christmas HD

Jeżeli Snowfall Live Wallpaper wydaje się zbyt mało interaktywna i wciągająca, przyjrzyj się aplikacji Christmas HD. Jest to równie żywa tapeta, którą cechuje wyświetlanie grafik w 3D, a przynajmniej tak ją reklamuje deweloper. Plusem tej pozycji jest to, że jak ją zakupicie przed 31 grudnia, to wszystkie wpłaty (koszt tej pozycji to A jeżeli ktoś od świąt stroni, Mikołaja nie lubi, a podczas całodziennych zjazdów rodzinnych najchętniej zabarykadowałby się we własnym pokoju przed komputerem, polecamy Talking Santa meets Ginger. Dzięki tej aplikacji będzie się można w pewien sposób wyżyć na wspomnianym Mikołaju. To wszystko dzięki niebieskookiemu rudzielcowi, który za wszelką cenę chce uciszyć gadającego Mikołaja najróżniejszymi sposobami. Pozycja dostępna w Markecie za darmo.

Christmas Story Books

W tym wypadku mamy do czynienia z aplikacją, która ewidentnie wymaga od potencjalnego użytkownika znajomości języka angielskiego. Jest ona jak najbardziej powiązana tematycznie z obecnymi świętami. Christmas Story Books, jak sama nazwa wskazuje, jest zbiorem kilku świątecznych opowiadań: "A Christmas Carol" (Świąteczna kolęda), "The Elves and the Shoemaker" (Elfy i szewc), "The Nutcracker" (Dziadek do orzechów) oraz "Twas the Night Before Christmas" (To była przedświąteczna noc). Bardziej wymagającym aplikacja oferuje tryb automatycznego czytania tekstu, żeby nie trzeba było ciągle patrzeć na ekran telefonu. Koszt tej pozycji - W grę Angry Birds Seasons jest wyposażonych przynajmniej 60% wszystkich smartfonów naszych Czytelników, a mimo to warto o tej pozycji wspomnieć. Seasons to edycja Angry Birds, która przy okazji różnych istotnych świąt jest aktualizowana, aby swoją szatą graficzną nawiązywać do celebrowanego wydarzenia. Jak nietrudno się domyślić, najnowsza wersja Angry Birds Seasons bazuje na temacie zimy, świąt bożonarodzeniowych oraz Mikołaja. Jeżeli jeszcze nie masz tej pozycji, zajrzyj do Marketu, gdzie jest ona dostępna za darmo.

Coca-Cola Santa’s Helper

Wszyscy dobrze znamy świąteczną reklamę Coca-Coli, w której to szczególną uwagę przykuwają świątecznie  przyozdobione, ogromne tiry Coca-Coli. Teraz producent tego popularnego napoju chce, abyśmy to my pomogli Mikołajowi ze świątecznym karawanem, pomagając mu zrzucać prezenty do kominów dzieciaków. Gierka mało ambitna, lecz wciągająca i na pewno świąteczna. Dostępna za darmo w Markecie.

A jak tam Wasze aplikacje świąteczne? Co byście polecili z okazji obecnych świąt bożonarodzeniowych zainstalować w smartfonach z Androidem, iOS-em czy Windows Phone'em?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)