TechCrunch: iOS 5 z widżetami oraz nowymi powiadomieniami

TechCrunch: iOS 5 z widżetami oraz nowymi powiadomieniami

TechCrunch: iOS 5 z widżetami oraz nowymi powiadomieniami
Krystian Bezdzietny
28.05.2011 08:36, aktualizacja: 28.05.2011 10:36

Nowy system powiadomień oraz obsługa widżetów to jedne z wielu nowości, jakich oczekują użytkownicy iPhone'ów od oprogramowania iOS 5. Trudno powiedzieć, jak Apple miałby rozwiązać tę drugą kwestię w swoim oprogramowaniu. Jak donosi tajemnicze źródło portalu TechCrunch, już niebawem się o tym przekonamy.

Redaktorzy tego serwisu poinformowali, że już 6 czerwca, czyli podczas imprezy WWDC, gigant z Cupertino zaprezentuje kolejną wersję systemu iOS, która na pewno będzie oferowała obsługę widżetów oraz przyniesie znaczną rewitalizację systemu powiadomień. Trudno ocenić, na ile ta informacja jest prawdziwa, a na ile jest to zwyczajna plotka, jednak byłoby bardzo miło, gdyby takie zmiany faktycznie pojawiły się w iOS 5.

Oczywiście nowe powiadomienia oraz widżety to niejedyne funkcje, których oczekuje się od iOS 5. W ciągu ostatnich miesięcy wiele plotek przewinęło się przez Sieć odnośnie do tego, co tym razem szykuje dla nas Apple. Zobaczcie w tym wpisie, co jeszcze może się lada moment pojawić na naszych iPhone'ach, iPadach oraz iPodach touch.

Źródło: TechCrunch

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)