Technologiczny czytnik Wirtualnej Polski

Technologiczny czytnik Wirtualnej Polski

Technologiczny czytnik Wirtualnej Polski
Jacek Wolan
29.08.2011 08:15, aktualizacja: 29.08.2011 10:15

Wirtualna Polska nie spoczywa na laurach. Pod szyldem jednego z największych polskich portali pojawiła się właśnie kolejna aplikacja dla Androida - Tech WP.PL.

Wirtualna Polska przyzwyczaiła nas już do pewnego standardu, jeśli chodzi o interfejs. To samo widzieliśmy już w Info, Giełdzie, Programie TV i Repertuarze Kin. Ale... to nawet lepiej. Oprawa jet przyjemna dla oka, a taki układ cechuje prosta i intuicyjna obsługa.

Obraz

W górnej części okna umieszczono jak zwykle logo WP.PL. Oczywiście nie przypisano mu żadnej funkcji. Dla niektórych - zmarnowane miejsce, dla innych - promocja. Dalej jest już lepiej. Na pasku zakładek ulokowano 5 przycisków, a każdy odnosi się do pewnej strefy technologii (poza pierwszym, który ma za zadanie promować artykuły z poszczególnych kategorii). Mamy tu więc Komputery, Internet, Gadżety i Mobile.

Obraz

Lista artykułów jest przejrzysta, a do sposobu podglądu treści też nie można się przyczepić. Co ciekawe, istnieje możliwość "pobrania wszystkiego", dzięki czemu artykuły zostaną pobrane do pamięci urządzenia, by później móc odczytywać je w trybie offline.

Każdym artykułem można się teoretycznie podzielić ze znajomymi. Teoretycznie, bo na moim Galaxy S wybranie tej opcji skutkowało wymuszonym zamknięciem programu. Całość uzupełnia widżet w formacie 4x1, wyświetlający informacje z wybranej kategorii. Pomimo drobnej wpadki z dzieleniem się, program należy ocenić pozytywnie. Przypuszczam, że w ciągu kilku najbliższych dni pojawi się poprawka usuwająca błędy "wieku dziecięcego", a program będzie dzielnie wspierał pozostałe programy Wirtualnej Polski.

Obraz

(Kliknięcie w kod QR spowoduje otwarcie strony Android Marketu)

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)