Tekken 2 dla Xperii Play i nie tylko

Tekken 2 dla Xperii Play i nie tylko
14.07.2012 08:17
Tekken 2 dla Xperii Play i nie tylko
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Sony co jakiś czas aktualizuje portfolio gier oferowanych za pomocą PlayStation Store. Zazwyczaj jednak pomijamy kolejne update'y, ponieważ nieczęsto zdarzają się tytuły godne Waszej uwagi. W przypadku Tekkena 2 jednak musieliśmy zrobić wyjątek.

Tekken 2 na rynku pojawił się ponad 17 lat temu i od tamtej pory na stałe zagościł w świadomości graczy. Jedno z najlepszych mordobić na rynku (według założeń Sony) ma przeżyć drugą młodość na urządzeniach mobilnych z certyfikatem Sony.

Dokładnie tak! Tekken 2 pojawił się w PlayStation Store w towarzystwie kilku innych gier, o których nie warto jednak wspominać. Koszt pobrania gry ze sklepu to nieco ponad 20 zł. Musicie sami ocenić, czy to dużo. Warto dodać, że gra w pełni wykorzystuje gamepada Xperii Play.

412037479974372262

Na rynku nie ma zbyt wielu urządzeń mogących pochwalić się certyfikatem Sony. Oprócz wspomnianej Xperii Play są to jeszcze dwa tablety Sony, smartfony Xperia Arc, Xperia acro, Xperia S, Xperia ION oraz PlayStation Vita.

Obawiam się jednak, że przy takiej polityce cenowej nawet takie hity jak Tekken nie będą w stanie przyciągnąć nowej rzeszy użytkowników. Ciekawy jestem, jaki pomysł na dalszy rozwój swojej platformy ma Sony. Być może chcą po cichutku odesłać do lamusa nietrafioną inwestycję?

Źródło: DroidGamers

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)