Spersonalizuj sobie telefon ze złota, czarnej stali i skóry krokodyla, czyli Moto Maker dla bogatych

Spersonalizuj sobie telefon ze złota, czarnej stali i skóry krokodyla, czyli Moto Maker dla bogatych

Spersonalizuj sobie telefon ze złota, czarnej stali i skóry krokodyla, czyli Moto Maker dla bogatych
Miron Nurski
27.06.2014 10:58, aktualizacja: 27.06.2014 15:19

Jeśli macie na koncie kilka tysięcy zbędnych złotych i nie wiecie, co z nimi zrobić, spieszę Was poinformować, że właśnie pojawiła się ciekawa opcja na zainwestowanie tych pieniędzy.

W ubiegłym roku na rynku pojawił się smartfon Moto X, a wraz z nim przygotowane przez Motorolę narzędzie o nazwie Moto Maker. Pozwala ono na spersonalizowanie wyglądu telefonu poprzez dobranie koloru oraz tworzywa, z którego zostaną wykonane poszczególne elementy obudowy. Teraz konkurencyjne narzędzie prezentuje Bellperre - holenderski producent luksusowych komórek.

Phone Unique - podobnie jak Moto Maker - pozwala w pełni spersonalizować wygląd urządzenia. Różnica jest taka, że zamiast kilku rodzajów plastiku do dyspozycji oddano m.in. 18- i 24-karatowe złoto, szczotkowaną, polerowaną i czarną stal oraz kilka rodzajów skóry. Do wyboru jest m.in. skóra krokodyla, rekina oraz pytona. Można określić rodzaj i kolor materiału, z którego zostanie zrobiona ramka, przyciski, płytka z logo producenta oraz wykończenie.

Po skończonej zabawie z konfiguratorem wystarczy zatwierdzić projekt, podając swoje dane, a na naszą skrzynkę pocztową zostanie wysłana informacja o koszcie wykonania takiego urządzenia. Wprawdzie od strony technicznej będzie to zwykła, pracująca pod kontrolą platformy S60 komórka z aparatem 5 Mpix, modułem 3G i GPS-em, ale kwoty będą z pewnością przynajmniej czterocyfrowe.

Wspomniany konfigurator znajdziecie tutaj. Zainteresowanych z pewnością ucieszy fakt, że Bellperre oferuje wysyłkę swoich urządzeń do Polski.

Źródło: Bellperre via GSMArena.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)