Telefonem roku według czytelników Komorkomania.pl został...

Galaxy S II Telefonem 2011 roku według czytelników Komorkomania.pl
Galaxy S II Telefonem 2011 roku według czytelników Komorkomania.pl
Mateusz Żołyniak

19.01.2012 20:00, aktual.: 19.01.2012 21:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pora na podsumowanie naszej ankiety, w której mogliście wybrać "Telefon 2011 roku według czytelników Komorkomania.pl". Został nim Samsung Galaxy S II, ale nie obyło się również bez niespodzianek.

Pora na podsumowanie naszej ankiety, w której mogliście wybrać "Telefon 2011 roku według czytelników Komorkomania.pl". Został nim Samsung Galaxy S II, ale nie obyło się również bez niespodzianek.

Wynik naszej ankiety nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. Zasłużenie wygrał bowiem Samsung Galaxy S II I9100, który do tej pory jest jednym z najlepszych smartfonów dostępnych na rynku. Cieszy się on również ogromną popularnością w naszym kraju, co idealnie oddały wyniki. Galaxy S II zdobył niemal 2500 głosów, co stanowiło aż 40% wszystkich głosów oddanych w ankiecie.

Drugie miejsce w ankiecie przypadło iPhone'owi 4S, który uzyskał 1087 głosów (17% wszystkich głosów). To świetny wynik. Mimo niewielu zmian, jakie wprowadzono w telefonie, jako całość został on doceniony przez naszych czytelników. Dużym zaskoczeniem jest natomiast trzecie miejsce, na którym znajduje się Samsung Galaxy Note. Przegrał on ze smartfonem Apple'a tylko 20 głosami. Sprzęt ma świetną specyfikację, jest mocniejszy nawet niż Galaxy S II, ale jego rozmiar budzi kontrowersje. Dlatego też nieco zdziwiła mnie wysoka pozycja w ankiecie.

Obraz

Zaraz za podium znalazł się Galaxy Nexus - pierwszy smartfon oparty na nowym Androidzie 4.0 Ice Cream Sandwich. Głosowało na niego 999 osób (16% wszystkich oddanych głosów). Spodziewałem się, że znajdzie się on na podium, ale różnice między drugim a czwartym miejscem były nieznaczne.

Dużą popularnością cieszyły się również modele: Nokia N9, Motorola RAZR, HTC Sensation, Nokia Lumia 800, Sony Ericsson Xperia arc i HTC Titan. W przypadku Androidów jest to zrozumiałe (najpopularniejszy system na naszym rynku, a wymienione modele są udanymi konstrukcjami), ale widać też, że Wasze uznanie zyskują Windows Phone'y, a polityka Nokii nie wpłynęła na ocenę świetnej i innowacyjnej N9 z MeeGo.

Pełną listę wyników możecie znaleźć powyżej. Czy ktoś z Was przewidział, że czołówka będzie właśnie tak wyglądała?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)