Telefony "Spod lady" w Play

Telefony "Spod lady" w Play

Telefony "Spod lady" w Play
Karolina Adamus
19.05.2010 09:30, aktualizacja: 19.05.2010 11:30

Jak powiadomił na swojej stronie rzecznik operatora Play, dzisiaj rozpoczyna się nowa promocja sieci o nazwie "Spod lady". Wszyscy klienci wybierający ofertę LongPlay lub Play Premium mogą aktywować dodatkowy, rabatowy abonament, wraz z którym otrzymają telefon już od 1zł. Promocja obejmuje tylko salony własne Play i będzie trwać do 31 maja br.

W nowej ofercie Play klienci podpisujący umowę na abonament LongPlay lub Play Premium mogą skorzystać z promocji "Spod lady". Wystarczy aktywować dodatkowy, specjalnie przygotowany abonament na 12 miesięcy, który będzie dostępny przez cały ten czas z 50% rabatem. Oto szczegóły dotyczące taryf:

Obraz

Dodatkowo każdy klient, który skorzysta z promocji, otrzyma model telefonu już od 1zł. Play proponuje takie komórki, jak Samsung Avila z GPS, LG KU990i oraz Samsung S5230. Pełna lista telefonów z ich cenami w rabatowych abonamentach wygląda następująco:

Obraz

Warto zauważyć, że wiele telefonów w najniższym abonamencie, LongPlay 29, nie jest oferowana za 1zł. Wybrane przez Play telefony nie są moim zdaniem zbyt atrakcyjne.

Źródło: blogplay.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)