Telewizja na Żywo w App Store

Telewizja na Żywo w App Store
03.02.2011 12:30
Telewizja
Telewizja
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

W polskim sklepie Apple’a pojawiła się aplikacja do oglądania telewizji na żywo na ekranie iPhone’a. Co ciekawe jednak, program nie został przygotowany przez rodzimych programistów. Poznajcie zatem dość kontrowersyjną aplikację rodem z Holandii.

Telewizja na Żywo to produkt holenderskiej grupy Brothers Media, która podobnego typu aplikacje opublikowała w kilkunastu krajach na świecie. Zasadniczo program jest zbiorem kilku stacji telewizyjnych, które można obejrzeć na ekranie iPhone’a. Poniżej znajdziecie listę zawartych w aplikacji stacji telewizyjnych oraz model telefonu z jakimi współpracują.

TVN CNBC Biznes (3GS/4)

TVN 24 (3GS/4)

Interia TV (3GS/4)

Dami

Toya

Trwam (3GS/4)

Eska TV

ITV

Tele 5 (3GS/4)

Ale Kino (3GS/4)

TV Lomza (3GS/4)

Pomerania TV (3GS/4)

ChristusVincit-TV (3GS/4)

NHK

Euronews International

Al Jazeera (Arabic)

Al Jazeera (English)

Al Jazeera Sport

France24

Press TV

Zgodnie z informacją do jakiej dotarliśmy, holenderska aplikacja dostępna będzie do pobrania za darmo tylko to najbliższej soboty. Później za program będzie trzeba zapłacić 0,79 euro. Czy warto?

411931245889061798

Po pierwszych testach okazuje się że aplikacja bardzo często się zacina, a jakość przesyłanego obrazu nie jest najlepsza. Podobnie jest z dźwiękiem, który brzmi jakby wydobywał się z metalowej puszki. Dodatkowo zauważyliśmy, że każdy z programów nadawany jest z dość znacznym opóźnieniem w stosunku do oryginału jaki można oglądać w TV.

Telewizja na Żywo to z pewnością słaba aplikacja dla posiadaczy iPhone’a 3G – zaledwie kilka stacji w bardzo słabej jakości. Proponuje jednak skorzystać z okresu promocyjnego i samemu przekonać się o intencjach holenderskiej firmy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)