Ten telefon producent dostarczy ci... helikopterem

Ten telefon producent dostarczy ci... helikopterem

Vertu Signature Cobra Limited Edition
Vertu Signature Cobra Limited Edition
Mateusz Żołyniak
23.05.2017 10:36, aktualizacja: 23.05.2017 12:50

Vertu - jakiego właściciela by nie miało - zawsze stara się sprostać wymaganiom tych osób, które za pomocą telefonów chcą pokazać, jak bardzo są bogate. To dla właśnie nich powstał model Vertu Signature Cobra Limited Edition.

Feature phone brytyjskiej marki nie ma zachwycać specyfikacją. Jego siłą jest ekskluzywne wykonanie, za które tym razem tym razem odpowiada francuska firma jubilerska Boucheron. Obudowa wykonana jest m.in. ze złota i skóry, ale uwagę najbardziej przyciąga charakterystyczny element w kształcie węża.

Vertu chwali się, że do jego wykonania użyto aż 439 rubinów i dwóch sporych szmaragdów. Sama komórka składa jest ręcznie z 388 różnych części w manufakturze firmy na terenie Wielkiej Brytanii. Dla zainteresowanych klientów dostępnych będzie jedynie osiem egzemplarzy Signature Cobra Limited Edition.

Vertu Signature Cobra Limited Edition
Vertu Signature Cobra Limited Edition

Nietrudno domyślić się, że cena urządzenia nie należy do niskich. Model pojawił się w jednym z chińskich sklepów, gdzie wyceniony został na 2,47 mln juanów, co po przeliczeniu daje ponad 1,34 mln zł. Osoby, które chcą nabyć jeden z modeli, muszą wcześniej wpłacić też 1000 juanów (jakieś 544 zł), ale to śmieszna kwota przy cenie urządzenia.

Najlepsze zostawiłem na koniec. Vertu przewidziało, że do osób, które nabędą te osiem egzemplarzy Signature Cobra Limited Edition, urządzenia dostarczy za pomocą helikopterów. Należy upewnić się jedynie, że śmigłowce mogą poruszać się w danej strefie. Zdecydowana większość z zainteresowanych ofertą ma pewnie własne lądowiska, więc nie powinno być to problemem...

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)