Terroryści w komórce - dla wszystkich!

Terroryści w komórce - dla wszystkich!
Paweł Żmuda

05.10.2009 11:00, aktual.: 05.10.2009 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Al Jazeera zwykle kojarzy się nam z materiałami prosto z bunkrów Osamy Bin Ladena, filmami przedstawiającymi żądania terrorystów czy innymi, niezbyt miłymi dla Europejczyków kwestiami. Jednak nie można odmówić tego, że katarska telewizja jest głównym, opiniotwórczym medium w świecie Arabskim. Teraz, materiały największego kanału informacyjnego będą dostępne dla wszystkich, przez komórkę. Oto aplikacja Al Jazeera.

Dzięki współpracy z firmą Mobiclip, oglądanie materiałów wideo z Al Jazeery, będzie możliwe na całym świecie. Z udogodnienia mogą skorzystać wszyscy fani terroryzmu oraz egzotycznej kultury, którzy wyposażeni są w telefony oparte o Symbiana lub Windows Mobile.

Aplikacja daje dostęp do programów na żywo w języku arabskim oraz angielskim, a także do bazy programów na żądanie. Al Jazeera działa w sieciach 3G oraz EDGE, a także przez WiFi. Dostępna jest na stronie http://www.aljazeera.mobiclip.com.

"Stworzone przez nas rozwiązanie jest bardzo ekscytujące. Aplikacja o ogólnoświatowym zasięgu, to inicjatywa, która umożliwia nam rozszerzenie zasięgu naszych kanałów przy pomocy najnowszych technologii i wielu platform", mówił o aplikacji Phil Lawrie, dyrektor dystrybucji w Al Jazeera Network.

Szkoda, że to właśnie Al Jazeera wpada na taki pomysł. Promocja arabskiej kultury na całym świecie? Ja tam wolę nasze polskie, roznegliżowane dziewczyny...

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)