Tetris za darmo na Androida!

Tetris za darmo na Androida!
Zbyszek Kowal

29.08.2011 17:33, aktual.: 29.08.2011 19:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czym jest Tetris, chyba nikomu nie trzeba przypominać. Wystarczy powiedzieć, że tytuł ten pobrano na różne telefony komórkowe już ponad 132 miliony razy. Liczba ta z pewnością się zwiększy, ponieważ w Android Markecie pojawiła się darmowa wersja gry.

Stworzona w 1984 roku przez Aleksieja Pażytnowa gra, stała się światowym fenomenem. Pomimo upływu lat i zmieniających się platform do grania Tetris nadal jest rozchwytywany. Electronic Arts zdecydował się wypuścić darmową wersję gry.

Obraz

W sklepie Google’a znajdziecie wiele odmian Tetrisa, ale tylko ta produkcji EA jest najbardziej zbliżona do oryginału. Co ciekawe, w Android Markecie obecnie znajdują się trzy wersje Tetrisa: dwie płatne oraz nowa darmowa. W płatnej jest więcej trybów gry w porównaniu z darmową.

Tylko po co komuś inne wariacje? Najbardziej ukochany tryb to przecież klasyczny maraton, w którym układa się kolejne linie ze spadających klocków. Nie ociągajcie się zatem dłużej, tylko szybciutko zasysajcie Tetrisa na swoje urządzenia. Miłego grania!

Źródło: Droidgamers.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)