The Bard’s Tale przecenione tylko na jeden dzień! [aktualizacja]

The Bard’s Tale przecenione tylko na jeden dzień! [aktualizacja]
Zbyszek Kowal

13.12.2012 17:05, aktual.: 13.12.2012 18:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wkraczamy w czas wielkich promocji w sklepach z mobilnymi aplikacjami. Wczoraj informowaliśmy o darmowym Aralon: Sword and Shadow HD. Dzisiaj zachęcamy do pobrania kolejnej produkcji RPG z App Store.

Wkraczamy w czas wielkich promocji w sklepach z mobilnymi aplikacjami. Wczoraj informowaliśmy o darmowym Aralon: Sword and Shadow HD. Dzisiaj zachęcamy do pobrania kolejnej produkcji RPG z App Store.

Nieco starsi gracze zapewne pamiętają nietuzinkową grę RPG pod tytułem The Bard’s Tale, która w 2004 roku podbiła serca pecetowych graczy. W wersji polskiej głosów postaciom użyczyli Borys Szyc oraz Piotr Fronczewski, dzięki czemu powstał świetny produkt.

Mimo, że na dzień dzisiejszy rodzima lokalizacja nie jest dostępne, wkrótce - o czym poinformowały nas zaangażowane w projekt osoby - ma zostać udostępniona aktualizacja wprowadzająca obsługę polskiego. Dotyczy to również dodatkowych linii dialogowych czy menu i opcje, które pojawiły się w wersji na Androida. To nie lada gratka dla fanów gier RPG. Ciekawych i dowcipnych dialogów jest sporo, podobnie jak szalonych przygód z kobietami w tle. Zerknijcie na poniższy trailer, aby poczuć klimat tej niezwykłej rozgrywki.

The Bard's Tale - iOS Trailer

Gracz wciela się w tytułowego Barda, który wybawcą świata nie jest na pewno. Ten obdarzony muzycznym talentem jegomość przede wszystkim dba o swoje wygody i pełną sakiewkę złota, przy okazji robiąc coś dobrego dla świata.

[solr id="komorkomania-pl-137565" _url="http://komorkomania.pl/4964,heroes-of-order-chaos-pierwsze-moba-gameloftu-juz-na-rynku" _mphoto="gameloft-moba-137565-270-2b42d5f.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3180[/block]

The Bard’s Tale zostało właśnie przecenione z 5 dolarów do zera w ramach akcji FreeAppADay. Promocja została zapowiedziana tylko na jeden dzień, więc najprawdopodobniej gra ponownie stanie się płatna jutro po południu. Nie przegapcie szansy na darmowe pobranie jej z App Store!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)