The Sims Medieval za darmo w App Store

The Sims Medieval za darmo w App Store

The Sims Medieval za darmo w App Store
Zbyszek Kowal
08.12.2012 07:39, aktualizacja: 08.12.2012 08:39

Powolutku wkraczamy w okres największych i najbardziej wyczekiwanych promocji w sklepach z aplikacjami na smartfony i tablety. Apogeum należy spodziewać się dokładnie za dwa tygodnie. Nie mniej jednak pojedyncze oferty developerów zaczynają pojawiać się już teraz. Dzisiaj dla przykładu możecie pobrać średniowieczną odmianę Simsów z App Store zupełnie za darmo!

The Sims Medieval to „eksportowy” towar Electronic Arts, który przeceniany jest z okazji niemal wszystkich poważniejszych świąt w roku. Istnieje zatem szansa, że już kiedyś pobraliście te grę w niższej cenie z App Store. Jeżeli jednak do tej pory aplikacja nie trafiła na waszego iPhone’a, to warto nadrobić tę zaległość.

The Sims Medieval

Średniowieczna odsłona Simsów pozwala na stworzenie bohatera, którego zadaniem będzie przeżycie kilku niesamowitych przygód. Rozgrywka nie kładzie nacisku tylko na symulację samego życia, tutaj raczej koncentrujemy się na wykonywaniu  kolejnych zadań, mających doprowadzić nas do szczęśliwego zaskoczenia.

Twórcy gry reklamują swoje dzieło jako epicką opowieść o służącym który został królem. Nie koncertujemy się zatem na jedzeniu, spaniu i korzystaniu z toalety. Więcej czasu zajmie nam łowienie ryb, wykonywanie drobnych zadań dla bohaterów niezależnych oraz fechtunek z napotkanymi lordami.

[solr id="komorkomania-pl-137698" _url="http://komorkomania.pl/4957,real-boxing-polska-superprodukcja-recenzja" _mphoto="real-boxing-logo-137698--02f82fe.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3150[/block]

Nie jestem pewien jak długo The Sims Medieval pozostanie darmowe, zatem polecam Wam pospieszyć się z decyzją o pobraniu aplikacji z App Store. Nawet jeżeli Wy nie lubicie grać w tego typu gry, to z pewnością znajdzie się w pobliżu jakaś mała dziewczynka lub żona chętna na umeblowanie średniowiecznego zamku.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)