The Witcher Battle Arena - ruszyły zapisy do beta testów!

The Witcher Battle Arena - ruszyły zapisy do beta testów!

The Witcher Battle Arena - ruszyły zapisy do beta testów!
Zbigniew Kowal
26.11.2014 19:51, aktualizacja: 26.11.2014 20:51

Legendary Heroes, Plants War, Heroes of Order and Chaos, Arena of Heroes, Solstice Arena czy wydany niedawno Vainglory to przedstawiciele mobilnego MOBA. Wymienione tytuły już niedługo staną się bezpośrednią konkurencją dla The Witcher Battle Arena. Czy rodzima produkcja ma szansę ich pokonać? Możecie się o tym przekonać jako pierwsi!

W CD Projekcie doskonale wiedzą, że premierę trzeciej części Wiedźmina należy wesprzeć tytułami mobilnymi, aby dopełnić marketingowe cele firmy. W tym celu postanowiono przygotować mobilne MOBA, które stanie się ambasadorem marki na urządzeniach mobilnych.

Jeżeli nie przepadacie za League of Legends, a zlepek liter DOTA nie wywołuje u was reakcji alergicznej, to nieco więcej o The Witcher Battle Arena dowiecie się z artykułu Mateusza. Dodam tylko, że chociaż sam nie jestem miłośnikiem tego typu gier, to jakość wykonania polskiej produkcji wywołuje u mnie zachwyt.

Ekipa CD Projekt RED rozpoczęła zapisy na zamknięte beta testy gry. Możecie jako pierwsi przetestować The Witcher Battle Arena. Oczywiście pod warunkiem, że wasza aplikacja zostanie wybrana spośród innych. W tym celu jednak musicie udać się pod ten adres, aby wypełnić bardzo krótki formularz.

Obraz

Na uwagę zasługuje informacja, że producent gry szuka tylko użytkowników iOS’a. Lista urządzeń które dopuszczono do testów jest dość wąska. Skoncentrowano się tylko na najnowszych iPadach oraz smartfonach Apple, pomijając takie urządzenia jak iPad 2 oraz iPhone 4S. Być może zatem, nowe freemium CD Projektu będzie dostępne tylko na wspomniane urządzenia.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)