Theme It - nowa platforma z motywami dla iOS [wideo]

Theme It - nowa platforma z motywami dla iOS [wideo]
23.01.2011 15:52
Theme It - nowa platforma z motywami dla iOS [wideo]
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Aby użytkownicy iOS mogli zmienić wygląd interfejsu iOS, muszą wykonać jailbreak. Gdy już się tego dokona, dowolne motywy graficzne można pobierać z Cydii. Niestety, przebieranie w setkach (jak nie tysiącach) paczek jest wyjątkowo męczące. Deweloperzy pracują nad uruchomieniem platformy Theme It, na której znajdą się wszystkie godne uwagi motywy dla iOS.

Theme It ma działać jako aplikacja, choć twórcy przygotowują również odpowiednią stronę internetową, dzięki czemu przeglądanie zasobów platformy będzie dużo przyjemniejsze. Oczywiście jailbreak jest niezbędny, jeśli chce się korzystać z Theme It, jednak jeśli komuś bardzo zależy na zmianie wyglądu iOS, to odblokowanie oprogramowanie nie będzie dla niego problemem.

Theme it, the theme store - Teaser 1a (with sound) : the iPhone app

Jak piszą twórcy:

Starannie zaprojektowana platforma (aplikacja oraz strona internetowa) pozwoli skupić się na wysokiej jakości tematach oraz stojącymi za nimi artystami w nieznany dotychczas sposób. Będzie to sklep z motywami, jakiego wcześniej nie widzieliście.

Z pomocą grona projektantów możemy Wam zagwarantować dostęp do ekskluzywnych treści za pomocą platformy, która zaspokoi potrzeby każdego. Koncentrując się na wysokiej jakości kompletnych tematach, zadaniem Theme It będzie skupienie nie milionów mało wartościowych pozycji, ale tylko tych najlepszych.

Platforma zawiera bardzo przyjazną stroną internetową oraz aplikację dla iOS. Za jej pośrednictwem będą rozprowadzane tematy, do których będziemy mieć ekspresowy dostęp. Ponadto zostaną udostępnione szczegółowe informacje o pozycjach w Theme It, zrzuty ekranu, dane o zgodności itp. Będziecie mieli również okazję poznać nieco artystów, którzy dla Was tworzą. W tym celu powstanie odpowiednia sekcja.

W końcu ktoś na poważnie zajął się chaosem, jaki panuje w dziale motywów Cydii. Faktycznie, można znaleźć w niej tysiące podrzędnych dodatków, które tylko zaśmiecają repozytoria. Ponadto po ich zainstalowaniu okazuje się, że są niezgodne z danym oprogramowaniem lub są za małe dla ekranu Retina, przez co zmuszeni jesteśmy do ich odinstalowania.

Na razie trwają intensywne prace nad platformą. Gdy Theme It będzie gotowe do użytku, niezwłocznie o tym poinformuję.

Źródło: Redmond Pie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)