Tibia wylądowała w Android Markecie

Tibia wylądowała w Android Markecie

Tibia wylądowała w Android Markecie
Zbyszek Kowal
19.05.2011 04:27, aktualizacja: 19.05.2011 06:27

O produkcji czterech niemieckich studentów informatyki swego czasu było w Polsce bardzo głośno. Tibia stała się bohaterem wielu reportaży prasowych na temat uzależniania od gier oraz Internetu. Wygląda na to, że dziennikarze znowu będą mieli pole do popisu. Tibia trafiła do Android Marketu!

Przyznam szczerze, że nigdy nie zrozumiałem fenomenu Tibii w naszym kraju. Gra ma przecież prostą grafikę opartą na bitmapach – pełne 2D. Produkcja CipSoft pozbawiona jest jakichkolwiek dźwięków. Mimo wszystko tysiące ludzi codziennie ulepszają swoją postać.

Obraz

Wersja Androidowa nie odbiega zbytnio od gry, która w 2003 roku pojawiła się w Sieci. Główna rozgrywka nadal polega na atakowaniu różnych stworów za pomocą broni lub zaklęć. Użytkownik zabawy może przyłączyć się do Gidli, w której wspólne wyprawy oraz handel to chleb powszedni.

Jeżeli zatem kochacie nieskomplikowane graficznie gry MMORPG, to możecie pobrać Tibię za darmo z Android Marketu. Wykonanie ponad 200 questów oraz zmierzenie się z 150 potworami może zająć Wam kawałek życia. Tylko nie mówcie, że nie ostrzegałem Was przed wkroczeniem do tego świata!

Źródło: Droid Gamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)