Tiny Troopers za darmo!

Tiny Troopers za darmo!
Zbyszek Kowal

28.09.2012 05:00, aktual.: 28.09.2012 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szkoda, że Apple nie potrafi w taki sposób świętować dużej liczby pobrań jak robi to od wczoraj Google. Chętnie pobrałbym kilka gier i aplikacji po 25 centów z App Store. Na szczęście producenci gier wyręczają trochę firmę z Cupertino na tym polu i sami oferują niezłe promocje.

Od jakiegoś czasu Chillingo organizuje promocyjne wydarzenia związane z grami z jego przebogatego portfolio. Od wczoraj w ramach CHILLINGO DEALS można pobrać za darmo grę Tiny Troppers, którą miałem przyjemność dla Was zrecenzować jakiś czas temu.

Tiny Troopers w humorystyczny sposób przedstawia obraz wojny. Gracz dowodzi malutkim odziałem (od 1 do 4 osób), którego zadaniem jest wyeliminowanie żołnierzy wroga lub wykonanie zleconego zadania. Machina wojenna została ukazana w krzywym zwierciadle. Sołdaci wyglądają śmiesznie, wesoło przebierają malutkimi stópkami i radośnie podskakują po wykonaniu misji. Główny tryb gry składa się z 30 misji, które można przejść na trzech różnych poziomach trudności.

Największą zaletą tej produkcji (obok pomysłu) jest niesamowita, trójwymiarowa oprawa graficzna. Design plansz wzorowany jest na nieśmiertelnych rozwiązaniach Cannon Fodder. Tutaj jednak wszystko zostało przeniesione z płaskiej mapy do świata 3D.

Gra będzie darmowa do końca tego tygodnia, zatem czasu na pobranie nie ma zbyt wiele. Warto dodać, że stosunkowo niedawno aplikacja została wzbogacona o nowy tryb z Zombiakami. Idealna pozycja na zbliżający się weekend.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)