T-Mobile frii z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami do wszystkich. Kopia Formuły 4.0

T‑Mobile frii z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami do wszystkich. Kopia Formuły 4.0

T-Mobile
T-Mobile
Mateusz Żołyniak
29.03.2012 11:20, aktualizacja: 29.03.2012 13:20

Wczoraj przedstawiciele T-Mobile Polska powiedzieli, że na odpowiedź na Formułę 4.0 nie będzie trzeba długo czekać. Dzisiaj sieć zaprezentowała nową ofertę T-Mobile frii, która zapewnia nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS do wszystkich użytkowników w Polsce.

Wczoraj przedstawiciele T-Mobile Polska powiedzieli, że na odpowiedź na Formułę 4.0 nie będzie trzeba długo czekać. Dzisiaj sieć zaprezentowała nową ofertę T-Mobile frii, która zapewnia nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS do wszystkich użytkowników w Polsce.

Nowa oferta T-Mobile jest podobna do Formuły 4.0 sieci Play. W podstawowej ofercie bez telefonu osoby przenoszące numer lub stali klienci sieci mogą skorzystać z taryfy z abonamentem 79 zł (89 zł dla nowych abonentów), która obejmuje darmowe, nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS do wszystkich w Polsce. Przez trzy miesiące dostępny jest pakiet rozmów na stacjonarne oraz - przez pierwszy okres rozliczeniowy - pakiet danych o wielkości 250 MB. Obydwa pakiety po darmowym okresie są dostępne za 7 zł miesięcznie.

W propozycji bez telefonu jest również plan z abonamentem 99 zł dla przenoszących numer i stałych abonentów (109 zł dla nowych klientów), w którym na cały okres trwania umowy przyznawany jest pakiet 2 GB danych miesięcznie. Po jego wykorzystaniu nie są pobierane dodatkowe opłaty, zmniejsza się jedynie prędkość transferu. T-Mobile frii to również trzy oferty ze smartfonami z abonamentami o wartości 99 zł, 129 zł i 159 zł dla osób przenoszących numer do T-Mobile lub przedłużających umowę (odpowiednio 109 zł, 139 zł i 169 zł dla nowych klientów).

Umowa do ofert bez telefonu trwa 12 miesięcy, a w przypadku T-Mobile frii z telefonem - 2 lata. Miłym dodatkiem jest możliwość wykupienia pakietu bezpłatnych rozmów ze wszystkimi w T-Mobile na całym świecie. Oferty dostępne są już od dzisiejszego wieczora.

T-Mobile wzięło się do pracy i nie tylko ulepsza obecne propozycje. Najpierw sieć przygotowała ofertę MTV Mobile, która wkrótce będzie dostępna dla młodszych użytkowników, a teraz błyskawicznie wprowadzono odpowiedź na Formulę 4.0 Play. Wydaje mi się jednak, że T-Mobile już planowało ofertę z darmowymi, nielimitowanymi połączeniami, a po wczorajszej konferencji pozostało tylko dodanie odpowiednich cen. Konkurencja na rynku jest korzystna dla klientów i chyba nie ma co wypominać sieci skopiowania oferty Playa.

Źródło: telepolis • własne • informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)