T-Mobile - oferta dla uczniów i studentów

T-Mobile - oferta dla uczniów i studentów

T-Mobile czy Era?
T-Mobile czy Era?
Kira Czarczyńska
31.08.2011 21:00, aktualizacja: 31.08.2011 23:00

Lato w tym roku jeszcze dobrze się nie zaczęło, a już się kończy. Wakacje jutro przejdą do historii. Dla wszystkich, którzy muszą znów wstawać z samego rana i pędzić na zajęcia, sieć T-Mobile przygotowała specjalną ofertę. Podpisując nową umowę, przez pół roku można płacić tylko 50% abonamentu.

Jak wygląda nowa propozycja sieci T-Mobile?

Oferta "Zawsze w kontakcie. Oferta Multimedialna z telefonem" przeznaczona jest dla studentów uczelni wyższych. Od dzisiaj jeśli podpiszą oni umowę z T-Mobile w ramach tej promocji - przez pełne sześć miesięcy zapłacą jedynie połowę normalnego abonamentu. Oczywiście, później będzie to standardowa kwota.

Zarówno studenci, jak i uczniowie, mogą natomiast skorzystać z propozycji, która pojawiła się w taryfie MIX w T-Mobile. Po wykonaniu pierwszego połączenia konto ucznia lub studenta zostanie przez operatora zasilone dodatkową kwotą 200 zł z przeznaczeniem na dowolne usługi, do wykorzystania do końca trwania umowy.

Coś dla fanów elektronicznych książek

Pamiętacie, że T-Mobile otworzył niedawno własną e-księgarnię? Każdy, kto z oferty tego operatora wybierze smartfona, tablet lub komputer przenośny, będzie mógł przetestować internetową księgarnię sieci. Można pobrać 10 darmowych e-booków i przeczytać je wygodnie na zakupionym właśnie urządzeniu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)