T-Mobile prezentuje możliwości Samsunga Sidekick 4G [wideo]

T‑Mobile prezentuje możliwości Samsunga Sidekick 4G [wideo]

T-Mobile Sidekick 4G
T-Mobile Sidekick 4G
Tomasz Hamryszak
18.03.2011 10:14, aktualizacja: 18.03.2011 11:14

Kilka dni temu informowaliśmy Was o prezentacji Samsunga Sidekick 4G, który będzie opatrzony logo T-Mobile. W dniu premiery operator podał tylko podstawowe informacje na temat tego ciekawego smartfona, natomiast dzisiaj udostępniono krótki film prezentujący zarówno jego wygląd, jak i możliwości sprzętowe.

Samsung Sidekick 4G to następca mało popularnego w naszym kraju modelu Sidekick LX. W nowym urządzeniu T-Mobile jest sporo usprawnień w porównaniu z poprzednikiem. Sidekick pracuje pod kontrolą Androida w wersji 2.2, a sercem smartfona jest popularny procesor Hummingbird o taktowaniu 1 GHz. Nowy model został ponadto wyposażony ekran o przekątnej 3,5 cala, a w tylnej części obudowy umieszczono aparat o matrycy 3 Mpix.

Jak sama nazwa wskazuje, nowy Samsung Sidekick współpracuje z siecią 4G. Na pokładzie nie zabrakło obsługi Facebooka i Twittera, a ciekawym dodatkiem może być T-Mobile TV. Zapraszam do obejrzenia klipu przygotowanego przez operatora.

Introducing the T-Mobile Sidekick 4G

Samsung Sidekick 4G - podobnie jak poprzednik - jest idealnym smartfonem do tworzenia wiadomości tekstowych, poczty elektronicznej, a także korzystania z szeroko pojętej komunikacji. T-Mobile zapowiedział wprowadzenie go w dwóch wersjach kolorystycznych (widocznych na filmie). Nie wiadomo na razie, ile będzie trzeba zapłacić za nowego Sidekicka.

Źródło: phonearena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)