T-Mobile wprowadza nowe oferty. Czy warto?

T-Mobile wprowadza nowe oferty. Czy warto?

T-Mobile Mybox
T-Mobile Mybox
Mateusz Żołyniak
17.10.2013 11:00, aktualizacja: 17.10.2013 13:00

Sieć T-Mobile postanowiła zmienić swoją ofertę dla klientów indywidualnych, dzięki czemu ma być ona bardziej przejrzysta i atrakcyjna dla klientów. Czy się udało?

T-Mobile wczoraj zaprezentowało trzy nowe taryfy, czyli Basic, Comfort i Premium. Operator chwali się, że w każdej z opcji istnieje możliwość korzystania z nielimitowanych połączeń do wszystkich polskich sieci oraz usługi MyBox.

Standardowe miesięczne abonamenty w ofercie z telefonem wynoszą odpowiednia 39,99 zł, 59,99 zł i 79,99 zł, a wybór opcji bez telefonu wiąże się ze zmniejszeniem miesięcznego zobowiązania o połowę. W taryfie Basic klienci otrzymują 400 minut do wszystkich (także stacjonarne) i pakiet danych 0,5 GB, a za opcję nielimitowanych połączeń do wszystkich należy dopłacić 20 zł. W Comfort minuty i pakiet są dwa razy większe, a opłata za "bez limitu" to 10 zł. Wybierając opcję Premium pakiet rośnie do 2 GB, a połączenia są standardowo nielimitowane. Szczegóły przedstawia poniższa tabelka:

Obraz

Trzeba przyznać, że T-Mobile udało znacznie uprościć wcześniejsze oferty. Obecne taryfy wydają się bardzo przejrzyste, chociaż jest kilka małych haczyków. Najbardziej odczuwalnym okaże się z pewnością konieczność dopłacania za "bezpieczny internet" w ofercie bez telefonu. Koszt usługi to 10 zł, czyli całkiem sporo. Do tego, nieco do góry poszły ceny dostępnych urządzeń - jak widać operator musi sobie czymś zrekompensować lepsze pakiety.

Obraz

Wyróżnikiem oferty na tle konkurencji ma być dostęp do usługi MyBox, która została zaprezentowana parę dni temu. To zbiór kilku popularnych aplikacji mobilnych (Audioteka, Naviexpert, Sklep mp3, Supermemo i iplex), które klienci mogą testować przez 30 dni. Następnie należy wybrać tę preferowaną, do której dostęp będzie włączony na stałe. Niestety usługa dostępna jest tylko na smartfony i tablety z systemem Android (obecnie użytkownicy mogą pobrać ją bezpłatnie po wysłaniu SMS-a na numer 80545 o treści „mybox”).

Ogólnie nowe taryfy T-Mobile prezentują się ciekawie, ale nie jest to wielka rewolucja na polskim rynku komórkowym. Do tego, pod niektórymi względami oferty konkurencji (Play, nju mobile) prezentują się dużo lepiej. Nie da się jednak ukryć, że wreszcie oferta polskiego oddziału T-Mobile może być atrakcyjna dla klientów. Jak Wam się podoba nowa opcja?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)