T-Mobile zamiast Ery na wyświetlaczu telefonu

T-Mobile zamiast Ery na wyświetlaczu telefonu

T-Mobile czy Era?
T-Mobile czy Era?
Kira Czarczyńska
20.05.2011 13:10, aktualizacja: 20.05.2011 15:10

Podobnie jak kilka lat temu po zmianie marki Idea na Orange, przejście z Ery na T-Mobile będzie widoczne nie tylko w kolorach operatora, ale także na wyświetlaczach telefonów. Obecni klienci będą sobie mogli "wybrać operatora", nowi natomiast, otrzymujący kartę SIM już po 5 czerwca, zobaczą na wyświetlaczu już T-Mobile.

Rebranding sieci Era i zmiana wizerunku na odpowiadający nowemu właścicielowi - T-Mobile - oficjalnie rozpocznie się już 5 czerwca bieżącego roku. Oprócz zmiany kolorów, danych w dokumentach i, oczywiście, oferty, wydawane będą od tego dnia także nowe karty SIM.

Każdy klient, który zdecyduje się skorzystać z usług odnowionej Ery, zobaczy na wyświetlaczu swojego telefonu nazwę T-Mobile.

Inaczej będzie z obecnymi klientami, w przypadku których na urządzeniach widnieje nazwa ERA. Oni również będą mogli dokonać zmiany, jednak na swoje wyraźne życzenie. Obecnie operator wysyła do nich SMS-y z pytaniem, czy takiej zmiany chcą - jeśli tak, to 5 czerwca pojawi się na ich telefonach nazwa T-Mobile.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)