T-Mobile: Zawsze w kontakcie

T-Mobile: Zawsze w kontakcie

T-Mobile - oficjalna oferta
T-Mobile - oficjalna oferta
Kira Czarczyńska
06.06.2011 10:00, aktualizacja: 06.06.2011 12:00

Pojawiły się już oficjalne cenniki sieci T-Mobile Polska. Na pierwszy ogień idą szczegóły oferty "Zawsze w kontakcie", dedykowanej abonamentowym klientom indywidualnym. Co Różowa Sieć przygotowała dla swoich nowych i obecnych klientów?

W ramach oferty T-Mobile można wybrać abonament już od 25 zł miesięcznie. Otrzymamy dodatkowo duże pakiety minut do wszystkich sieci oraz nielimitowane rozmowy z numerami T-Mobile w kraju i na całym świecie.

Cennik, z porównaniem poszczególnych taryf, wygląda tak:

Zawsze w kontakcie
Zawsze w kontakcie

Wybierając jeden z wskazanych wyżej abonamentów, dostajemy więc również:

  • usługę Zawsze Rozmawiaj - czyli nielimitowane rozmowy z numerami T-Mobile w kraju i na świecie na okres od 3 miesięcy (taryfy do 99 zł) lub na stałe (wyższe plany taryfowe);
  • Internet Non-Stop w telefonie: 100 MB za 9 zł (taryfy do 69 zł), lub za darmo, z limitem zależnym od abonamentu (od 100 MB do 2 GB);
  • usługę Sieć rodzinna - pozwalającą na darmowe rozmowy w grupie (zależnie od abonamentu) od 2 do 4 osób, za 9 zł miesięcznie.

Możemy też wybrać jeden z dostępnych w ofercie telefonów - jako sugerowane przez T-Mobile pojawiają się między innymi Samsung Galaxy mini i HTC Wildfire.

Dostarczenie telefonu i umowy przy złożeniu zamówienia przez Internet jest bezpłatne i odbywa się za pośrednictwem kuriera. Warto podpisywać w ten sposób, ponieważ zyskujemy 50% rabat na abonament przez trzy miesiące.

Szczegóły oferty: T-Mobile - Zawsze w kontakcie

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)