To nie jest Prima Aprilis – Infinity Blade za jednego dolara w App Store!

To nie jest Prima Aprilis – Infinity Blade za jednego dolara w App Store!
Zbyszek Kowal

01.04.2012 14:41, aktual.: 01.04.2012 16:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak zapewne doskonale wiecie, dzisiaj jest bardzo szczególny dzień, w którym najważniejsze są drobne żarty i psikusy.  Jak się okazuje, nie każdy chce nam dokuczyć. Producent Infinity Blade postanowił z tej okazji przecenić swoją grę do jednego dolara!

Infinity Blade to pierwsza gra stworzona na silniku Unreal Engine 3, która pojawiła się w App Store. Od momentu debiutu została pobrana ponad kilkanaście milionów razy. Nie tak dawno w sklepie z aplikacjami Apple’a pojawiła się druga część tej trójwymiarowej gry akcji.

Co jest więc fajnego w Infinity Blade? Walka! System jest prosty, można blokować ciosy tarczą (wciska się przycisk na ekranie) lub robić uniki na lewo lub prawo. Ciosy wyprowadza się, przesuwając palcem po ekranie. Walczy się bardzo podobnie jak w Veggie Samurai czy Samurai Warrior. Naturalnie nie zapomniano o kombosach, szczypcie magii i specjalnych atakach.

Ten dopracowany graficznie produkt z okazji prima aprilis jest dostępny do pobrania za 0,79 euro. Jeszcze wczoraj gra kosztowała prawie 5 euro! Nieco więcej informacji o produkcji Chair Entertainment znajdziecie w naszej recenzji, którą opublikowaliśmy tuż po premierze gry w App Store.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)