TomTom zmierza na iPada

TomTom zmierza na iPada

TomTom zmierza na iPada
Zbyszek Kowal
04.09.2011 14:03, aktualizacja: 04.09.2011 16:03

Czy nawigacja działa na iPadzie? Oczywiście że tak. Istnieją nawet warsztaty samochodowe, które potrafią wkomponować tablet w deskę rozdzielczą naszego samochodu. Oprócz sprzętu jednak, potrzebne jest również dobre oprogramowanie. Jednym z lepszych jest nawigacja firmy TomTom, która już niedługo pojawi się również na iPadzie.

Sam pomysł przeniesienia nawigacji na iPada nie jest nowy. W App Store są już inne nawigacje dedykowane tabletowi Apple’a. Co jednak ważne, iPhonowa wersja TomToma jest uznawana za najlepszy program nawigujący. Pojawienie się więc odsłony na iPada jest dużym wydarzeniem.

Zgodnie z informacjami podanymi do wiadomości publicznej podczas IFA 2011 w Berlinie, już wkrótce iPhonowa wersja stanie się aplikacją uniwersalną, którą uruchomimy w natywnej rozdzielczości na iPadzie.  Za aktualizację nie będzie trzeba płacić, więc użytkownicy odsłony iPhonowej mogą w łatwy sposób „przesiąść” się z programem na iPada.

Nie wiadomo dokładnie jaka będzie nowa cena uniwersalnej aplikacji w Polsce, wszystko zależeć będzie od tego jakie wybierzemy mapy.  Wiadomo natomiast że update powinien pojawić się jeszcze w tym roku. Oczywiście w chwili pojawienia się programu w App Store, nie omieszkamy Was o tym poinformować.

Źródło: AppAdvice

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
mBank na iPada
mBank na iPada
Zbyszek Kowal
TomTom dla iPhone'a
TomTom dla iPhone'a
Krystian Bezdzietny
Komentarze (0)