Top 10 najlepszych gier na Windows Phone 7

Top 10 najlepszych gier na Windows Phone 7

Windows Phone 7 Games
Windows Phone 7 Games
Zbyszek Kowal
29.11.2010 06:00, aktualizacja: 29.11.2010 07:00

Twórcy gier mają twardy orzech do zgryzienia. Czy bardziej opłaca się sprzedać większą liczbą gier w niskiej cenie, czy mniejszą, ale po cenie znacznie wyższej? Jak donosi raport Distimo, na platformie Windows Phone 7 nie ma takich dylematów. Przy okazji poznaliśmy najlepszą 10 gier na ten system.

Dylemat dotyczy publikowania w App Store. Od dawna istnieje trend, że większość gier z czołówki kosztuje 0,79 euro. Inna sprawa, że w kilka dni można sprzedać ponad milion kopii.

Zgodnie jednak z raportem firmy Distimo dużo bardziej opłaca się publikować gry na platformę Windows Phone 7. Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda pierwsza dziesiątka najlepszych gier. Wszystkie pozycje kosztują nie mniej niż 3 dolary oraz nie więcej niż 7 dolarów.

  1. Bejeweled Live (PopCap Games)
  2. Need for Speed Undercover (Electronic Arts)
  3. Flight Control (Namco Bandai)
  4. The Harvest (Microsoft)
  5. Earthworm Jim HD (Gameloft)
  6. de Blob (THQ)
  7. Star Wars: Battle for Hoth (THQ)
  8. Frogger (Konami)
  9. Tetris (EA)
  10. Max & The Magic Marker (Microsoft)

Jak widać, platforma Microsoftu okazuje się bardziej opłacalna dla programistów, co w przyszłości może stać się istotnym czynnikiem wpływającym na rozwój poszczególnych sklepów. Oczywiście pod warunkiem, że trend taki utrzyma się przez wiele miesięcy, a liczba pobrań będzie na zbliżonym poziomie we wszystkich sklepach.

Źródło: pocketgamer

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)