TOP 15 gadżetów, które każdy miłośnik iPhone’a powinien mieć

TOP 15 gadżetów, które każdy miłośnik iPhone’a powinien mieć

iphone2
iphone2
Sabina
29.09.2009 15:00, aktualizacja: 29.09.2009 17:00

czyli impreza ze znajomymi, z iPhone’m w tle

Wydaje ci się, że jesteś prawdziwym miłośnikiem iPhone’a? Nie zamieniłbyś tego telefonu na żaden inny? A co poza samym urządzeniem  symbolizuje w Twoim domu oddanie wobec telefonu Apple? Masz chociaż iPhone’nowe magnesy na lodówkę? Zobacz co musisz – jako prawdziwy fan iPhone'a - mieć w domu!

Wydaje ci się, że jesteś prawdziwym miłośnikiem iPhone’a? Nie zamieniłbyś tego telefonu na żaden inny? A co poza samym urządzeniem  symbolizuje w Twoim domu oddanie wobec telefonu Apple? Masz chociaż iPhone’nowe magnesy na lodówkę? Zobacz co musisz – jako prawdziwy fan iPhone'a - mieć w domu!

 1. iPhone’owy notatnik
notepod2
notepod2
notepod1
notepod1
 1. Magnesy na lodówkę

Notatki trzeba czymś przykleić w widocznym miejscu, by żona czy inni domownicy zauważyli komunikat. Świetnie nadadzą się do tego magnesy na lodówkę, w kształcie ikon z iPhone’a – zestaw 20 ikon kosztuje 38$

magnesy
magnesy
 1. Karty do gry

Kiedy żona już kartkę na lodówce znajdzie i zakupi odpowiednie piwa, można zaprosić kolegów na partyjkę kanasty lub pokera. Rozgrywka musi oczywiście wykorzystywać zestaw kart iPhone. (25$)

karty iphone
karty iphone

4.iTam Tam, czyli na czymś trzeba siedzieć

W karty wygodnie gra się przy karcianym stoliku, ale można też przy wyższym barze – wtedy koniecznie trzeba gościom zaproponować iTam Tamy w których będą mogli dodatkowo naładować swoje iPhone’y. Warto ustalić kto jest mistrzem ceremonii jeśli chodzi o muzykę, każdy taboret ma bowiem własne głośniki.

itam-tam
itam-tam
 1. Muffinki iPhone

Co poza piwem powinieneś podać swoim gościom do zjedzenia? Oczywiście ciasteczka na przekąskę. Idealnym pomysłem, którego twoim goście spodziewają się po fanie iPhone’a są iPhonowe muffinki.

Przed konsumpcją ciasteczek i piwa, dobrze by goście umyli łapki. W łazience również nie możesz pozwolić im zapomnieć co jest Twoim ulubionym gadżetem. (8$)

mydło
mydło
 1. Kolczyki dla żony

Jeśli żona dobrze się sprawiła, można dać jej nagrodę – w prezencie oczywiście gadżet związany z iPhone’a – kolczyki.

kolczyki
kolczyki
 1. Kolczyki zbyt tandetne? Może iBransoletka

Jeśli Twoja żona gustuje jedynie w złocie, możesz zamiast nieco tandetnych kolczyków kupić jej złotą bransoletkę od Tiffany’ego (600$)

bransoletka
bransoletka

Przy okazji prezentu, można żonie dorzucić stringi. Niestety, ta wersja nie ma touchscreenu.

 1. iPhone’a dla dzieciaka

Dziecko trzeba do gadżetów przyzwyczajać od małego. Trudno wprawdzie byłoby miłośnikowi iPhone’a patrzeć jak jego maluch w okresie manipulacji niespecyficznej rzuca telefonem na prawo i lewo, ale można dzieciakowi kupić iPhone’a z drewna – wtedy może bawić się nim do woli, a pierwsze skojarzenia typu: super gadżet = iPhone wbiją się w mózg dziecka dość wyraźnie. Aby dziecko w graniu w karty nie przeszkadzało, dajemy dzieciakowi iPhone’a z drewna do łapek i świat znów staje się spokojny.

iwood3
iwood3
 1. iBones dla pieska

Aby piesek nie przeszkadzał i nie rzucał się w ferworze miłosnych uniesień (jeśli piesek) lub zajadłej zgryźliwości (jeśli bulterier) na gości, można dać mu psią zabawkę – iBone.

zabawka dla psa
zabawka dla psa

Nie możesz przecież pozwolić, by Twój iPhone spoczywał po prostu na stoliku czy zwykłej półce podczas karcianych nocy. Królewski gadżet potrzebuje królewskiej oprawy. Tron dla iPhone’a jest projektem autorskim, trzeba więc wykonać go samemu – może jednak uda się Wam stworzyć jeszcze lepszy projekt.

411626933011808812
 1. iBoard – deska dla skate’ów

Twoi znajomi preferują bardziej aktywny wypoczynek? Nic straconego – możesz wybrać się z nimi na deskę- zaopatrzony w iBoard, czyli jedyną słuszną deskę dla skateboardzisty. (173.45 $)

deska snowboard
deska snowboard
 1. iPhone’owe kostiumy

Zbliża się Halloween, zamiast na cotygodniowe karty, możesz też zaprosić kolegów na imprezę- nie zapomnij o przygotowaniu dla każdego przebrania – oczywiście, musi być tematycznie. Pomysłów jest wiele:

biegnacyiphone
biegnacyiphone

i tak:

iPhone Costume Halloween 2007 Tampa FL

i możesz też przebrać swojego psa: (zdjęcie Gregory Hull)

kostium iphone
kostium iphone
 1. Miłość do iPhone’a aż po grób

A kiedy już, zmęczony życiem i graniem w karty przyjdzie ci złożyć swe członki na wieczny odpoczynek, Twoja uszczęśliwiona nieutulona w żalu małżonka, w dowód swego oddania twej pasji, może zamówić Ci trumnę z firmy Creativ Coffin.

trumna
trumna
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)