Total War zmierza na urządzenia mobilne!

Total War zmierza na urządzenia mobilne!03.03.2012 12:08
Total War zmierza na urządzenia mobilne!
Zbyszek Kowal

Szykuje się nie lada gratka dla fanów gier strategicznych. Jedna z najciekawszych serii z tego gatunku wyląduje wkrótce na urządzeniach mobilnych. SEGA oficjalnie zapowiedziała pracę nad implementacją Total War na nową platformę do grania.

Jak do tej pory ukazało się siedem gier z serii Total War i wszystkie były bardzo wyjątkowe. Nowa część zatytułowana Total War Shogun 2: Fall of the Samurai Winds of Change ukaże się na PC już 23 marca. Poniżej możecie zobaczyć zapierający dech w piersiach trailer.

Teraz dobra wiadomość. Odpowiedzialne za serię Total War studio Creative Assembly pracuje nad wersją gry dla urządzeń mobilnych. Nie sprecyzowano jednak, która z części trafi jako pierwsza na rynek oraz na jakich urządzeniach będzie można zagrać.

Pewne jest natomiast, że Total War Battles (taką nazwę otrzymała wersja mobilna) będzie wykorzystywał zalety dotykowego ekranu oraz uproszczoną rozgrywkę względem odsłony PC. Mam nadzieję, że za kilka dni nie trzeba będzie odwoływać tych rewelacji. Informacja prasowa SEGI wydaje się dość przekonująca. Jak dla mnie, szykuje się „must have”. Do tematu powrócę, gdy pojawi się nieco więcej informacji.

Źródło: DroidGamers

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)