Trainz Simulator w Android Markecie [wideo]

Trainz Simulator w Android Markecie [wideo]
Zbyszek Kowal

25.07.2011 07:55, aktual.: 25.07.2011 09:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli marzyliście kiedykolwiek o zawodzie maszynisty pociągu, to mam dla Was dobrą wiadomość. W Android Markecie pojawił się właśnie Trainz Simulator dla telefonów wyposażonych w układ Tegra 2. Jakiś czas temu Trainz podbił polski App Store. Czy podobnie będzie ze sklepem Google’a?

Premiera w App Store była dla twórców Trainz Simulator bardzo udana. Oprócz Polaków również Amerykanie oraz Brytyjczycy masowo pobierali grę na swoje iPady. EkipaN3V Games liczy, że wydanie gry na Androidy z Tegrą 2 również zakończy się sukcesem.

Trainz Simulator to gra, w której trzeba prowadzić pociąg, rozbudowywać tabor oraz sieci kolejowe. Zasadniczo więc gracz może stworzyć własną linie kolejową, układając tory, mosty oraz inne elementy krajobrazu. Później wybudowaną trasę można przetestować różnymi lokomotywami z wagonikami. Do dyspozycji są niemal wszystkie modele - od tych napędzanych na parę, poprzez maszyny napędzane silnikiem Diesla, na elektrycznych kolejkach kończąc.

Graficznie odsłona na Androida prezentuje się nieco lepiej od tych z iOS, więc jest to kolejny powód do dumy dla użytkowników Tegry. Trainz Simulator szukajcie w zakładce Tegra Zone lub bezpośrednio w Android Markecie. Koszt pobrania to około 15 złotych.

Źródło: DroidGamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)