Tried-and-Tested miasto Kraków [giveaway]

Tried-and-Tested miasto Kraków [giveaway]
Zbyszek Kowal

20.01.2012 08:18, aktual.: 20.01.2012 09:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tried-and-Tested to mobilny przewodnik po mieście, znajdziecie w nim tylko te obiekty, które są warte odwiedzenia. Nie będzie trzeba godzinami przeszukiwać Internetu, aby znaleźć odpowiednie miejsce na kolację, wizytę z dziećmi, piwo czy zakupy. U nas wygracie kody na tę aplikację!

Aplikacja za pomocą dodatku AddThis podłączona jest do wszelakich Social Media. Istnieje także możliwość Check-inowania do Facebooka oraz Foursqare'a bezpośrednio z opisu danego obiektu. Widok ulubionych został stworzony na bazie tzw. cover flow znanego z iPhone'a. Dlatego jest bardzo łatwy w obsłudze.  Na widoku jest  możliwość sortowania obiektów po odległości oraz alfabetycznie.

Ciekawostką jest widok Nearby, który za pomocą miniaturek pokazuje wszystkie obiekty (lub tylko te wybrane za pomocą filtra) wraz z kategoriami. Na prawie wszystkich widokach dostępna jest mapa off-line, która pokazuje aktualnie wybrane elementy oraz eliminuje potrzebę połączenia z Google Maps. Tried-and-Tested można pobrać z App Store w cenie 2,39 euro.

GIVEAWAY

Jeżeli zatem zamierzacie odwiedzić Kraków, to u nas możecie wygrać promo kody na powyższą aplikację. Zadanie jest proste. W komentarzu pod wpisem napiszcie nam, z czym kojarzy się Wam Kraków. Pierwsze dziesięć wpisów nagrodzimy po jednym kodzie. Kto pierwszy ten lepszy.

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)