Trójwymiarowe gry Gameloftu na LG Optimus 3D [wideo]

Strona głównaTrójwymiarowe gry Gameloftu na LG Optimus 3D [wideo]
21.02.2011 11:00
Trójwymiarowe gry Gameloftu na LG Optimus 3D [wideo]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Wygląda na to, że nie uciekniemy od wszędobylskiego 3D. Rewolucja już się rozpoczęła. Telewizory, kino, przenośne konsole do gier, a teraz telefony kuszą konsumentów dodatkową głębią. Gameloft zdaje się dostrzegać potencjał w technologii 3D - odpowiednio zmodyfikowane gry tego producenta pojawią się na LG Optimus 3D.

Czym jest LG Optimus 3D? To pierwszy dwurdzeniowy i dwukanałowy telefon na świecie, który oferuje szereg funkcji 3D. Smartfon LG umożliwia nagrywanie, wyświetlanie oraz udostępnianie treści 3D.

Optimus 3D wydaje się (premiera niedługo) bardzo szybkim i wydajnym urządzeniem. Jego moc obliczeniową gwarantuje konfiguracja trzech dualnych technologii – dwurdzeniowego procesora, dwóch kanałów komunikacji oraz dwóch modułów pamięci. Innymi słowy, wydajność i płynność na najwyższym poziomie.

Gameloft dostrzegł te zalety. Trzy gry francuskiego giganta - N.O.V.A, Asphalt 6 oraz Let's Golf 2 - będą dostępne za darmo w dniu premiery telefonu. Co najważniejsze, wszystkie trzy produkcje zostały odpowiednio wzbogacone o elementy trójwymiarowe. Efekt „poszerzenia głębi” w grze N.O.V.A można zobaczyć na powyższym filmiku.

Czy LG Optimus 3D z grami Gameloftu będzie realną konkurencją dla Nintendo 3DS? Wydaje się, że nie ma na to najmniejszych szans. Lineup na 3DS i ceny obu urządzeń przemawiają na korzyść Nintendo. Z drugiej strony, czy ktokolwiek wróżył sukces iPhone'owi w starciu z PSP? Przyszłość gier mobilnych leży w smartfonach. Ciekaw jestem Waszego zdania na ten temat.

Źródło: droidgamers

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)