Tron: Dziedzictwo pierwszą reklamą iAds na iPada [wideo]

Strona głównaTron: Dziedzictwo pierwszą reklamą iAds na iPada [wideo]
16.12.2010 07:00
Tron Dziedzictwo
Tron Dziedzictwo
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

W końcu doczekaliśmy się pierwszej reklamy iAds na tablet Apple’a. Zapewne nikogo nie zaskoczy to, że jest nią trailer filmu Tron: Legacy. Mamy filmik prezentujący spot – trzeba przyznać, że wygląda naprawdę obiecująco.

Blogosfera plotkuje, że Tron nie bez przypadku pojawił się jako pierwsza reklama iAds na iPada. Wszyscy doskonale wiemy, że producentem obrazu jest wytwórnia Disney, w której Jobs ma dość spore udziały. Abstrahując jednak od plotek, popatrzcie jak prezentuje się nowy spot na tablecie.

Tron: Dziedzictwo to sequel filmu z 1982 roku. Akcja została osadzona w cyfrowym świecie, do którego zostaje wciągnięty Sean Flynn (Garrett Hedlund), 27-letni syn Kevina Flynna (Jeff Bridges). Ojciec i syn wyruszają w podróż przez olśniewający, cybernetyczny wszechświat.

Wracając jednak do systemu iAds na iPada: w 2011 roku możemy spodziewać się ogromu tego typu reklam. Agencje reklamowe prześcigają się w komplementowaniu usługi. Pomimo że czas przygotowania spotów jest dłuższy niż w przypadku konwencjonalnych reklam, to jakość i bezpośredni kontakt z odbiorcą biorą górę.

Źródło: cultofmac

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)