Trwa produkcja iPoda touch 3G?

Trwa produkcja iPoda touch 3G?

Trwa produkcja iPoda touch 3G?
Paweł Cebula
21.07.2009 12:00, aktualizacja: 21.07.2009 14:00

Powoli - jak to przed premierą nowej wersji danego urządzenia Apple - zaczynają pojawiać się kolejne informacje na temat tego, czego można spodziewać się w iPodzie touch 3-generacji. O jakich przypuszczeniach mówią informatorzy i inne dobrze poinformowane źródła?

Wired donosi, że nowy iPod touch już jest w trakcie fazy produkcyjnej, a więc premiera i faktycznie pojawienie się na rynku będzie najprawdopodobniej miało miejsce tuż po wakacjach. Co dziwne - w porównaniu do iPhone'a 3GS bardzo mało wiadomości wypłynęło na jaw i nie wiadomo wiele.

iPod touch 3G ma posiadać wbudowany mikrofon - funkcja, której brakowało wszystkim fanom VoIP, chcących przekształcić swój odtwarzacz w telefon. Jeżeli miałby pojawić się mikrofon to naturalną konsekwencją byłoby pojawienie się głośnika, który pozwalałby na normalne prowadzenie rozmowy (teraz konieczne jest korzystanie z trybu głośnomówiącego).

Kolejną nowością ma być aparat fotograficzny. O tym elemencie wspominałem już jakiś czas temu. Z jednej strony pozwoli to posiadaczom iPoda touch na korzystanie z większości aplikacji dostępnych w App Store. Z drugiej strony... to przecież odtwarzacz.

Źródło: CMUiPod

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)