Trypoxy Phone - opływowy, dotykowy i elastyczny koncept

Trypoxy Phone - opływowy, dotykowy i elastyczny koncept

Trypoxy Phone - opływowy, dotykowy i elastyczny koncept
Jakub Płaza
12.01.2011 08:00, aktualizacja: 12.01.2011 09:00

Zawsze cieszy mnie widok kolejnych koncepcyjnych telefonów. Miło jest popatrzeć na coś odważnego, odrealnionego i najczęściej szalenie praktycznego. Trypoxy Phone jest właśnie takim urządzeniem.

Za projekt odpowiadają Miyazawa Tetsu oraz Ichimura Shigenori. Duet postanowił połączyć ergonomiczny kształt z dotykowym ekranem i wyciąganym z tylnej części obudowy uchwytem.

Trzeba przyznać, że telefony dotykowe nie zawsze są poręczne, szczególnie jeżeli mają ekran powyżej 3,5 cala. Popatrzcie teraz na zdjęcie Trypoxy Phone – czy jesteście w stanie wyobrazić sobie poręczniejsze urządzenie? Na jego tylnej powierzchni znajduje się elastyczny uchwyt. Można go wyciągać i dopasowywać do kształtu dłoni. Dzięki temu uchwyt stanie się jeszcze pewniejszy, a obsługa telefonu – wygodniejsza.

Obraz

Cała obudowa jest czuła na dotyk. Projektanci pomyśleli również o specjalnych przyciskach nawigacyjnych, które mają ułatwić przeglądanie stron internetowych. Nie zabrakło także interfejsu użytkownika.

Trypoxy Phone jest ciekawym i praktycznym konceptem. Szkoda, że podzieli los innych tego typu urządzeń i pewnie nigdy nie wejdzie do seryjnej produkcji.

Źródło: Slashgear

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)