Trzeci dzień promocji Google'a – gry po 33 grosze! Tetris i Can Knockdown 2

Trzeci dzień promocji Google'a – gry po 33 grosze! Tetris i Can Knockdown 2
Zbyszek Kowal

09.12.2011 05:57, aktual.: 09.12.2011 06:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podobnie jak dzień i dwa dni temu, także i dzisiaj informujemy Was o nowych grach, jakie pojawiają się w ramach akcji promocyjnej Google’a. Przypominamy, że gigant z Mountain View świętuje 10-miliardowe pobranie z Android Marketu, sprzedając największe hity zaledwie po 33 grosze. Dzisiaj jest nawet polska produkcja!

Do dwudziestki tytułów można dzisiaj dorzucić kolejną dziesiątkę najlepszych aplikacji użytkowych oraz gier na Androida. Poniżej prezentujemy listę wraz z linkami do Android Marketu. Jest w czym wybierać.

Najapetyczniej na liście prezentuje się Reckless Getaway, którego nie tak dawno recenzowaliśmy na łamach Simblogu. Zdecydowanie warto również zainteresować się Tetrisem oraz Toki Tori, to absolutne hity Android Marketu.

Ciekawostką może być fakt, że do promocji zaproszono również polską firmę Infinite Dreams, której Can Knockdown 2 także znalazł się w gronie 100 najlepszych gier sklepu Google’a. Nieco szerzej o produkcji Polaków możecie przeczytać w naszej recenzji. Miłego grania!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)