Trzecia już aktualizacja Instagramu dla Androida ze wsparciem dla tabletów

Trzecia już aktualizacja Instagramu dla Androida ze wsparciem dla tabletów
Krystian Bezdzietny

07.04.2012 09:33, aktual.: 07.04.2012 11:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Instagram dla Androida ukazał się dokładnie cztery dni temu, i choć deweloperzy pracowali nad tym programem miesiącami, w ciągu tych czterech dni aplikacja została już trzy razy zaktualizowana. Co wnosi jej najnowsza aktualizacja?

Zacznijmy od początku. Pierwsza aktualizacja, udostępniona jeszcze 4. kwietnia, wniosła poprawkę dotyczącą błędu mogącego pojawiać przy próbie użycia aparatu. Aktualizacja nr 2 ukazała się dzień później. Ta już była bardziej rozbudowana, ponieważ wniosła poprawkę dla rozmiarów zdjęć - użytkownicy skarżyli się, że są one zbyt małe. Naprawiono błą∂ "file not found", pojawiający się w momencie importowania zdjęć z galerii, a także poprawiono moduł wyszukiwania na telefonach HTC, bo podobno też zawodził. I mimo że Instagram 1.0.1 dla Androida wniósł poprawkę dotyczącą aparatu, błąd nie został rozwiązany i kolejną poprawkę dla tej niedogodności wdrożono w Instagramie 1.0.2.

Najnowsza aktualizacja Instagramu, z oznaczeniem 1.0.3, także obfituje w nowości. Najważniejszą z nich jest wsparcie dla tabletów. Oprócz tego pojawiła się możliwość instalacji aplikacji na karcie pamięci, poprawiono błąd dotyczący wyciszania dźwięku migawki podczas robienia zdjęć oraz poprawiono ogólną stabilność aplikacji.

Instagram 1.0.3 dla Androidów dostępny jest całkowicie za darmo w Google Play.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)