Trzy aplikacje, które pomogą ci znaleźć tapety dla iPhone'a 5

Trzy aplikacje, które pomogą ci znaleźć tapety dla iPhone'a 5
Krystian Bezdzietny

23.09.2012 14:02, aktual.: 23.09.2012 16:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od pewnego czasu iPhone 5 trafia do swoich właścicieli, a to zaś wiąże się z dokonaniem wielu optymalizacji urządzenia. Nieodłączną ich częścią jest tapeta. Masz iPhone'a 5, ale nie możesz znaleźć dla niego idealnej tapety? Poznaj trzy aplikacje, które pomogą ci rozwiązać ten problem.

Długo nie trzeba było czekać na to aż deweloperzy wezmą się do pracy. Obecnie w App Store można znaleźć sporo aplikacji oferujących tapety zoptymalizowane pod kątem ekranu iPhone'a 5, jednak zwrócimy uwagę tylko na trzy takie pozycje:

  • 100 Backgrounds and Skins for iPhone 5 - aplikacja oferująca około 100 posegregowanych tapet dostępnych wyłącznie dla iPhone'ów 5 oraz iPodów touch piątej generacji. Koszt: 0,79 euro.
  • HD Retina Wallpapers for iPhone 5 - tutaj również znajdziesz materiał przeznaczony wyłącznie dla iPhone'a 5 i iPoda touch 5G. Liczba tapet jest nieznana, choć aplikacja oferuje wiele kategorii, wg których są one posegregowane. Obecnie trwa promocja, w ramach której aplikację można pobrać za dolara, czyli połowę ceny regularnej.
  • HD Wallpapers for iPhone 5 - asortymentem aplikacja nie różni się od swojej konkurencji, zaś ceną znacznie. Tę pozycję zainstalujecie wydając trzy dolary.

Moim zdaniem tapet na próżno szukać w tego typu aplikacjach. Najlepiej jest wspomóc się Google'ami, pozaglądać na fora internetowe i na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Źródło: redmondpie

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)