Trzy darmowe aplikacje użytkowe na iOS

Trzy darmowe aplikacje użytkowe na iOS

Trzy darmowe aplikacje użytkowe na iOS
Zbigniew Kowal
30.04.2014 18:14, aktualizacja: 30.04.2014 20:14

Zazwyczaj gdy informuje Was o ciekawych promocjach z App Store to koncentruje się na jednej grze. Dzisiaj zrobiłem jednak mały wyjątek od tej reguły, bowiem w jednym dniu pojawiły się aż trzy bardzo ciekawe aplikacje użytkowe na wasze urządzenia z iOS’em na pokładzie. Co można pobrać za darmo tym razem?

Poniżej znajdziecie trzy aplikacje użytkowe, których cena spadła właśnie do zera. Nie jestem wstanie przewidzieć jak długo potrwa promocja, zatem warto pospieszyć się decyzją o ewentualnym pobraniu aplikacji z App Store. Dla waszej wygody, tytuły programów zostały podlinkowane do sklepu Apple’a.

Tytuł tej aplikacji w zasadzie mówi wszystko o programie. Jest to interaktywny zestaw samouczków dla Photoshopa w wersji CS5. Aplikacja krok po kroku pokazuje jak używać poszczególnych funkcji programu graficznego od Adobe.

Obraz

Aplikacja porusza również tak zaawansowane tematy jak: warstwy, maski, retuszowanie czy animacje. Łącznie zaimplementowano aż 156 lekcji i muszę przyznać że są to bardzo ciekawie podane informacje. Jedynym minusem jest fakt, że aplikacja komunikuje się z nami tylko w języku angielskim.

Jeżeli wasze życie kreci się wokół kalendarza i zapisanych w nim danych, to Calendate z pewnością przypadnie wam do gustu. Aplikacja jest dużo bardziej rozbudowana od natywnej propozycji Apple, którą znajdziecie na swoich telefonach. Program wzbogacono o zestaw skórek oraz ikonek do dekorowania odpowiednich wydarzeń.

Obraz

Na tym nie koniec. Program pokaże również prognozę pogody na wybrane dni w kalendarzu jak również pozwoli pochwalić się wybranym wydarzeniem znajomym na Facebooku. Ciekawostką jest implementacja oficjalnych świąt dla ponad 30 krajów, w tym również Polski.

Multimedialny kombajn do tworzenia i zarządzania notatkami. NoteLedge może pochwalić się takimi funkcjami jak ręczne pismo, edycja zdjęć czy też dodawanie plików audio oraz wideo do naszych wirtualnych kartek. Materiały można pobrać poprzez wbudowaną w program przeglądarkę internetową, co znacznie ułatwia pozyskiwanie treści.

Obraz

Aplikacja doskonale sprawdza się w roli scrapbooka, pamiętnika czy też dzienniczka podróży. Stworzone wirtualne kartki można zapisać do pliku PDF i przechowywać je w chmurze przy udziale Evernote, Dropboxa lub Google Drive. Uwaga jednak, funkcje Premium dostępne są jedynie dla subskrybentów płatnego abonamentu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)