Trzy darmowe gry na iPhone’a

Trzy darmowe gry na iPhone’a

Trzy darmowe gry na iPhone’a
Zbyszek Kowal
15.02.2011 19:36, aktualizacja: 15.02.2011 20:36

Zerknęliśmy do App Store, aby wyszukać darmowe i godne polecenia tytuły na dzisiejszy wieczór. Zobaczcie, co udało się nam dla Was wyszperać.

Ciekawe połączenie samolotów oraz rysowania ścieżek na ekranie telefonu. Rysuj trasy przelotu dla samolotów i ostrzeliwuj wrogie jednostki. Strzelasz tylko wtedy, gdy siedzisz przeciwnikowi na ogonie. Im dłużej wytrzymasz na planszy, tym więcej dostaniesz punktów. Gra ma globalne statystyki oraz nowe samoloty do odblokowania.

Bardzo zabawna i dość pomysłowa gra logiczna. Zadaniem gracza jest sterowanie trzema kotkami, które muszą przejść z jednego końca planszy na drugi. Każdy kociak ma inne zdolności, które trzeba wykorzystać przy pokonywaniu przeszkód. Do pokonania czeka 30 poziomów. System statystyk jest dostarczony przez OpenFeinta.

Kolejna gra logiczna, którą uruchomią tylko miłośnicy iPada. Mały futrzany złodziej musi uciec policji. Utoruj mu drogę ucieczki poprzez usuwanie obiektów w reakcji łańcuchowej. Prosta fizyka, 30 plansz do pokonania oraz usługa OpenFeint to największe zalety tej pozycji.

Ceny w nawiasach podano w dolarach amerykańskich. Promocja na te tytuły może się skończyć w każdej chwili, zalecam więc pobranie wszystkich gier najszybciej, jak to możliwe.

Źródło: AppAdvice

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)