Trzy darmowe gry na iPhone’a [wideo]

Trzy darmowe gry na iPhone’a [wideo]
Zbyszek Kowal

27.10.2012 13:00, aktual.: 27.10.2012 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas tego weekendu w App Store można znaleźć wiele ciekawych obniżek. W promocji znajduje się bowiem Rayman Jungle Run (dwa dolary) oraz Grand Theft Auto 3 (jeden dolar). Jeżeli jednak nie chcecie wydawać pieniędzy, proponuje zerknąć do rozwinięcia wpisu, gdzie znajdziecie trzy świetne i co najważniejsze darmowe gry na wasze iPhony.

Podczas tego weekendu w App Store można znaleźć wiele ciekawych obniżek. W promocji znajduje się bowiem Rayman Jungle Run (dwa dolary) oraz Grand Theft Auto 3 (jeden dolar). Jeżeli jednak nie chcecie wydawać pieniędzy, proponuje zerknąć do rozwinięcia wpisu, gdzie znajdziecie trzy świetne i co najważniejsze darmowe gry na wasze iPhony.

Cena poniższych tytułów spadła do zera z różnych powodów. Miejcie jednak na uwadze, że promocja może skończyć się w każdej chwili, zatem warto pośpieszyć się z decyzją o pobraniu. Dla waszej wygody, tytuły gier podlinkowaliśmy do App Store’a.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Le8GuYKqqNY[/youtube]

Power of Logic to wykonana na wysoki połysk gra logiczna. Zadaniem jest odgadnięcie tajemnego kodu. Został on ukryty w maszynie szyfrującej, którą trzeba odblokować poprzez wkręcenie kolorowych żarówek w odpowiednie oprawki. Niestety kombinacja i kolejność nie są znane. Maszyna podpowiada jednak, czy któryś z użytych kolorów lub pozycja jakiejkolwiek żarówki są dobre.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=b35ywf-Wvag[/youtube]

Według przekazu biblijnego, wieża Babel była budowlą wznoszoną po to, by ludzie nie rozproszyli się po świecie. Bóg sprzeciwił się tym zamiarom, mieszając budowniczym języki, dzieląc ludzi na różne narody i uniemożliwiając w ten sposób budowę wieży sięgającej nieba. W Babel Rising 3D natomiast ludzkość po raz kolejny próbuje zbudować ogromną budowlę. Gracz wciela się w samego Boga, który musi wszelkimi dostępnymi mu mocami (w głównej mierze plagami) przeszkodzić powstaniu wieży.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CBcHkjRHE9I[/youtube]

Rozgrywka polega na zbieraniu muffinek pojawiających się na planszy. Sama plansza nie jest zbyt duża, ogranicza się do kilku platform, po których skacze się w kółko. Co jakiś czas otwiera się podniebny portal, a z niego wyskakują różnego rodzaju potwory przeszkadzające w zbieraniu ciasteczek. Ciekawostką jest jednak fakt, że gdy zbierze się jedno ciastko, postać bohatera przemienia się w coś innego. W miarę upływu rozgrywki odblokowuje się kolejne postacie, które różnią się wyglądem oraz posiadaną bronią. Łącznie jest 16 różnych bajkowych stworów. Każdego z nich można ulepszyć trzy razy dzięki systemowi perków. Perki zdobywa się wraz z kolejnymi poziomami doświadczenia. Im więcej zabitych potworków oraz zebranych babeczek, tym postacie stają się mocniejsze.

[solr id="komorkomania-pl-132826" _url="http://komorkomania.pl/5220,znaczaca-aktualizacja-weatherpro-na-iphonea" _mphoto="pogoda1-132826-270x135-d1c7a51e6.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2899[/block]

Jeżeli znacie jakieś inne tytuły o których warto wspomnieć, dajcie o tym znać innym w komentarzu pod wpisem. Mam nadzieje, że powyższe trzy gry wystarczą na zagospodarowanie waszego wolnego czasu podczas weekendu. Miłego grania.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)