Trzy nowe smartfony Motoroli dla Chin

Trzy nowe smartfony Motoroli dla Chin

Trzy nowe smartfony Motoroli dla Chin
Paweł Żmuda
30.08.2010 10:39, aktualizacja: 30.08.2010 12:39

Amerykańska Motorola postanowiła wykorzystać potencjał drzemiący w chińskim rynku. W Państwie Środka pojawią się trzy nowe Androidy z linii Ming. Jak prezentują się telefony noszące oznaczenia MT810, XT806 oraz A1680?

Motorola MT810 sprzedawana będzie za pośrednictwem sieci China Mobile. Urządzenie oparto na systemie OPhone OS 2.0 - zmodyfikowanym i w pełni bezpiecznym dla mieszkańców i władz totalitarnego kraju. Sprzęt wyposażony jest w ekran 3,2 cala, na którym można wyświetlić programy odbierane przez tuner CMMB oraz klipy z pamięci telefonu (720p).

Obraz

Kolejna z komórek - widoczna na pierwszym zdjęciu XT806 - ma już w zwykłą, niemodyfikowaną przez operatora wersję Androida. XT806 może pracować w sieciach CDMA oraz GSM i sprzedawana będzie jako multimedialny smartfon przeznaczony głównie dla młodszych użytkowników. Sprzęt ma ekran 3,2 cala, GPS i bez trudu odtwarza wideo w 720 p.

Obraz

Motorolę A1680 wyposażono w ekran 3,1 cala, GPS, WiFi oraz aparat 5 Mpix. Komórka ma bardzo dobrze radzić sobie z obsługą chińskich znaków, dla wygody użytkownika dodano także rysik. Nie wiadomo jeszcze, ile dokładnie będą kosztować Motorole z linii Ming w ofercie China Unicom, jednak ceny nie powinny być zawrotnie wysokie. Ciekawe, czy egzotyczne smartfony Motoroli przyjęłyby się na rynku w Europie lub Stanach...

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)