Turbo Grannies – wystrzałowa babcia na wózku elektrycznym [wideo]

Strona głównaTurbo Grannies – wystrzałowa babcia na wózku elektrycznym [wideo]
12.03.2011 07:27
Turbo Grannies – wystrzałowa babcia na wózku elektrycznym [wideo]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Po prostu nie mogłem się powstrzymać! Gdy zobaczyłem trailer gry Turbo Grannies pomyślałem że Wy również powinniście zobaczyć ten szalony pomysł na własne oczy. Co się wydarzy gdy szalona babcia zechce podjechać na wózku elektrycznym pod stromą górkę? Odpowiedz w rozwinięciu wpisu.

Uwielbiam prezentować Wam niecodzienne i wesołe pomysły na gry mobilne. Wypasiona grafika i dobre sterowanie to rzeczy ważne w grach. Warto jednak zwracać uwagę również na pozycje nietuzinkowe w których developer pokusił się o dużą dawkę humoru. Zobaczcie sami jak prezentuje się Turbo Grannies w akcji.

Życie staruszki w pensjonacie dla emerytów pozbawione było wszelkich uciech. Nikt nie wiedział że w żyłach szalonej babci płynie gorąca krew. Po naładowaniu akumulatorków w swoim skutero-wózeczku, turbo babcia ruszyła na podbój lokalnych górek!

Trzeba przyznać że robi to z niezwykła klasą, chociaż i tak najładniej prezentują się momenty w których staruszka opuszcza swój wehikuł. Mechanika gry przypomina koncept Elastomanii, tutaj jednak mamy do czynienia z nieco barwniejszą grafiką. Efekty dźwiękowe (sadząc po trailerze) również prezentują się wspaniale. Jednym zdaniem, jest to bardzo ciekawy i zabawny pomysł na grę.

Turbo Grannies jest już dostępny na rynku. Zarówno użytkownicy iPhone’a jak i miłośnicy telefonów z Androidem na pokładzie mogą pobrać wersje dedykowaną swojemu urządzeniu. W App Store gra kosztuje 0,79 euro. Natomiast w Android Markecie za przygody turbo babci trzeba zapłacić nieco ponad 3 zł. I jak się wam podoba?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)